Zapis na egzamin bez pkk

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zapis na egzamin bez pkk

Postprzez lord21 » czwartek 11 czerwca 2015, 18:28

Witam, kilka lat temu zdawałem prawko, niestety nie udało się i teraz próbuję na nowo. Mój problem polega na tym że przeczytałem iż trzeba mieć numer pkk przy zapisywaniu się na egzamin którego ja nie posiadam ponieważ w wydziale komunikacji powiedzieli mi, że musiałbym wyrabiać tylko wtedy gdy chciałbym powtarzać cały kurs od nowa. I teraz pytanie do was jak to z tym jest? Z tego co wiem to moje papiery już poszły do wordu, czy nie będzie problemu jak telefonicznie będę zapisywał się na egzamin?
lord21
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 18:22

Re: Zapis na egzamin bez pkk

Postprzez jasper1 » czwartek 11 czerwca 2015, 18:54

A w którym to wydziale komunikacji tak Ci powiedzieli?
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Zapis na egzamin bez pkk

Postprzez lord21 » czwartek 11 czerwca 2015, 19:56

w Ełku
lord21
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 18:22

Re: Zapis na egzamin bez pkk

Postprzez jasper1 » czwartek 11 czerwca 2015, 23:22

Myślę, że będzie.

PKK wydaje się m.in. w przypadku ubiegania się ponownie o uprawnienia po rocznej przerwie (dokumenty przesłane do WK przez WORD po niezdanym egzaminie).

Ciekawie w tym Ełku. Na stronie WK czas się w miejscu zatrzymał, nie zauważyli, że jest Ustawa o kierujących i że jest rozporządzenie z 2012 w sprawie wydawania dokumentów. Jedyne co zauważyli, to podwyżkę ceny za PJ.
Skontaktuj się z WORDem, w którym zamierzasz zdawać i wszystko sobie u źródła wyjaśnij.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Zapis na egzamin bez pkk

Postprzez ewelinaska » poniedziałek 06 lipca 2015, 10:52

witam :) również jestem z Ełku. Kurs robiłam 9 lat temu i po porażce odpuściłam dalszą walkę . W maju postanowiłam spróbować ponownie i również nie miałam PKK , bo mnie nie obowiązywało to ( po starych zasadach) 2 lipca zdałam egzamin i czekam na dokument:)
ewelinaska
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2015, 10:46


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości