egzamin praktyczny - negatywny na własne żądanie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

egzamin praktyczny - negatywny na własne żądanie

Postprzez NataliaKNatalia » środa 27 maja 2015, 17:16

Pierwszy błąd - ustąpiłam pierszeństwa tam, gdzie nie powinnam; nie pamiętam dokładnie, może nie włączyłam tam kierunkowskazu, tej sytuacji dokładnie nie pamiętam. Potem dwa czy 3 razy nie włączyłam kierunkowskazu - nagminnie o tym zapominam, np. zmieniałam pas ruchu miałam włączony i przy skręcie nie ponowiłam tego. Nieważne. Przy końcu egzaminator spytał się mnie czy chcę wysiąść tutaj lub czy tutaj chcę zakończyć egzamin. Tak zrobiłam, myśląc, że oblałam. Na arkuszu mam napisane: "na wniosek osoby egzaminowanej". Zauważyłam to dopiero, jak wróciłam do domu. Mój instruktor twierdzi, że oznacza to, że nie popełniłam błędu, który zagrażałby bezpieczeństwu w ruchu, ale jednak egzamin mam oblany, ale mogłabym kontynuować jazdę do WORDU. Ja tego kompletnie nie rozumiem, egzaminator mi tego nie wyjaśnił, myślałam, że oblałam. Co w takiej sytuacji? On mi nie wyjaśnił, ja nie wiem czy jeśli kontynuowałabym tą jazdę to by coś zmieniło. Mogę się jakoś od tego odwołać. Nie zależy mi na czasie, bo do egzaminu i tak mogę dopiero podejść za miesiąc. Z góry dzięki za odpowiedzi. :))))))
NataliaKNatalia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 maja 2015, 17:06

Re: egzamin praktyczny - negatywny na własne żądanie

Postprzez jasper1 » środa 27 maja 2015, 20:07

Popełniłaś błędy skutkujące wynikiem negatywnym, ale nie przerwaniem egzaminu.
Egzamin został przerwany na Twój wniosek, mogłaś z wynikiem negatywnym wracać za kierownicą do word.

Dziwne, że tego nie rozumiesz, przecież na początku egzaminu potwierdziłaś do kamery, że znasz zasady przeprowadzania egzaminu.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: egzamin praktyczny - negatywny na własne żądanie

Postprzez Anett » czwartek 28 maja 2015, 20:12

Popełniłaś błędy skutkujące wynikiem negatywnym, ale nie rażące typu wymuszenia etc Mogłaś kontynuować mimo negatywnego, ale nie chciałaś dlatego taki masz wpis.
Ja jak oblałam za 2x brak kierunku przy parkowaniu to zgodziłam się na kontynuacje i jeździłam jeszcze z 30 min wykonując wszystkie zadania egzaminacyjne.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: egzamin praktyczny - negatywny na własne żądanie

Postprzez Borys_q » czwartek 28 maja 2015, 20:19

Egzaminator powinien cie poinformować, że uzyskujesz wynik negatywny, w momencie popełnienia decydującego błędu.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości