Wynik Egzaminu?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wynik Egzaminu?

Postprzez santiago679 » piątek 22 maja 2015, 23:10

Witam, zadam dosyc głupie aczkolwiek nurtujące mnie pytanie. Dziś zdałem egzamin na prawo jazdy kat b teoretyczny. Jednak w tej chwili nie jestem do konca pewien czy zdałem rzeczywiscie. Wiadomo olbrzymi stres i wgl, na ekranie wyswietlił mi sie wynik pozytywny i 74/74pkt. Jednak przejde do sedna sprawy, czy WORD zapisałby mnie na praktyke jakbym nie zdał jeszcze tego egzaminu? Tzn np gdybym był umówiony juz na podejscie bym je oblał, a nastepnie poszedł umowic sie do biura na termin egzaminu praktycznego. Czy np wtedy w przypadku oblania umowili by mnie na termin, czy też zawróciliby mnie mowiac, ze egzamin teoretyczny nie zostal jeszcze zaliczony? Przeprazam, za to pytanie jednak przez to nie moge spac, XD ze szczescia wyskoczylem z tej sali jak oszalały, a teraz takie dziwne mysli mnie nachodza a moze tego nie zdałem. :wow:
santiago679
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 23:04

Re: Wynik Egzaminu?

Postprzez GregoryAlone » sobota 23 maja 2015, 02:41

Bez teorii nie zostaniesz zapisany na egzamin praktyczny.
Wiesz co widziałeś, powodzenia na egzaminie praktycznym :)

ps. tak dla pocieszenia :D po kilku egzaminach trzymam plastik w dłoni a nadal nie potrafię w to uwierzyć ;)
Kat B - 2007 - za 1 | Kat C - 2015 - za 1 | Kat C+E - 2015 - za 2 | KW - 2015 - za 1 :)
GregoryAlone
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek 09 lutego 2015, 19:14


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 49 gości