Ważność egzaminu teoretycznego z połowy 2013 roku

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Ważność egzaminu teoretycznego z połowy 2013 roku

Postprzez przyszlykierowca555 » piątek 22 maja 2015, 14:48

Dzień dobry mam pytanie, dzisiaj pojechałem do Wordu w celu zapisania się na trzeci z kolei egz teoretyczny.. ale co mnie zdziwiło już przy okienku z zapisami była wydrukowana kartka w formie ogłoszenia, na której było napisane, że zgodnie z rozporządzeniem x osoby które zdały egz teoretyczny przez chyba 24 sierpniem 2014 roku posiadają egz teoretyczny na okres bezterminowy i w tym problem. Nie zapytałem Pana w okienku o co chodzi, bo wolałem się upewnić w mieszkaniu w sieci czy ktoś ma podobny problem. Egzamin teoretyczny zdałem w maju 2013 roku, niestety później nie udało mi się z praktyką i przez pewien okres nie interesowałem się tym, bo w tym czasie była plotka/ informacja prawdziwa że na zdanie egzaminu praktycznego ma się do sześciu miesięcy, ponieważ później wygasa. W drugiej połowie 2014 roku zmieniłem miejsce zamieszkania i przesłałem do Wordu wszystkie dokumenty w mieście w którym aktualnie mieszkam, o dziwo wtedy nikt mnie przy zapisach nie informował o tym że nie muszę już podchodzić do egzaminu teoretycznego. Proszę o pomoc, czy mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy za te trzy egzaminy teoretyczne i mogę się zapisać od razu na praktykę... ?
pozdrawiam
przyszlykierowca555
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 maja 2015, 14:32

Re: Ważność egzaminu teoretycznego z połowy 2013 roku

Postprzez jasper1 » piątek 22 maja 2015, 17:23

Byłeś w wordzie, ale zamiast się wszystkiego dowiedzieć, to wolisz coś wymyślać.

Osoby, które w dniu 24.08.2014 roku miały ważny egzamin teoretyczny (a więc nie straszy niż 6 miesięcy, bo taka była wcześniej jego ważność) mają ten egzamin na daną kategorię ważny bezterminowo. Tak samo wszystkie osoby, które zdały egzamin od tego terminu.

Teraz posprawdzaj dokładnie terminy swoich egzaminów i wszystko będzie jasne.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości