Parę pytań przed egzaminem praktycznym kat C

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Parę pytań przed egzaminem praktycznym kat C

Postprzez knapik » środa 20 maja 2015, 19:28

Witam odp na moje pytania 1. Są dwa pasy lewe do skrętu w lewo na skrzyżowaniu wiadomo z 1 skrajnego lewego trzeba zawracać a jak na egzaminie egzaminator powie proszę skręcić w lewo to z 1 skrajnego czy 2 lewego środkowego?
2. 2 pasy prawe jak każe skręcić w prawo to 1 skrajny prawy pas wybrać a nie środkowy prawy?
3. Mówią ze 1 osoba z na egzaminie losuje wszystkim zadania na placu manewrowym, czyli jak bedę czekać przed egzaminem to bede wiedział jakie 2 zadania na placu bede wykonywał czy egazamintor mi powie jak bedzie na mnie kolej?
4. Podczas jazdy na łuku jak cofam i zatrzymuje sie przed pachołkami to patrzeć do końca w lewe lusterko i pachołki z tyłu czy obrać sobie punkt na płocie(w moim Wordzie są 2 pasy przy płocie) i zapamiętać w którym miejscu mam się zatrzymać bo tak instruktor mi tłumaczył żeby sobie pkt obrać bo wiele osób cofa i przejeżdża przez pachołki(nie mogą wyczuć pojazdu jak sie to mówi :) )
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Parę pytań przed egzaminem praktycznym kat C

Postprzez Michal9191 » środa 20 maja 2015, 22:00

2. ja bym ze skrajnego w lewo jechał
3. komputer losuje zadania tylko dla ciebie
4. lepiej obrać punkt bo lusterka przybliżają i może ci pare cm zabraknąć
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Parę pytań przed egzaminem praktycznym kat C

Postprzez knapik » czwartek 21 maja 2015, 17:43

a odnosnie zawracania na trzy na placu manewrowym to podczas skretu srecic cała kierownica i potem ruszac czy ruszyc ledziutko i wtedy krecic kierownica jak juz ruszyłem i dwa pasy prawe do skrętu w prawy ktory zajac pas 1 skrajny prawy czy 2 srodkowy prawy????
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Parę pytań przed egzaminem praktycznym kat C

Postprzez Michal9191 » czwartek 21 maja 2015, 19:53

Na twoim miejscu ruszyłbym powoli z 1 biegu i wtedy zaczął kręcić fajerą do oporu i zbliżając się do belki patrzał się w górne lusterko żeby dojechać do końca belki a nawet lekko oponą puknąć.
a co do 2 pytania to możesz jak chcesz ale moim zdaniem do 2 środkowy prawy
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości