Egzamin po zabraniu prawa jazdy C,C+E

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin po zabraniu prawa jazdy C,C+E

Postprzez Hodun » wtorek 05 maja 2015, 21:21

Witam serdecznie. Mam pewne pytanie. Ojciec miał zabrane prawo jazdy za spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu. Było to w 2006 po odbyciu kary zdawał egzamin było to w 2008 roku. Testy zdał za pierwszym razem lecz nie zdał 2 razy z jazdy. I teraz moje pytanie czy po takim okresie musi jeszcze zdawać testy ponieważ zmieniły się te przepisy czy może ponownie przejść do egzaminu z jazdy? Oczywiście musiałby wykupić kilka godzin w szkole jazdy. I jak to jest z tą jazdą czy jak by chciał ponownie zdawać to testy na kat. C a jazdę tylko z kategorii C+E? Może ktoś już się spotkał z czymś takim?
Hodun
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 21 kwietnia 2015, 14:52

Re: Egzamin po zabraniu prawa jazdy C,C+E

Postprzez edifice » poniedziałek 11 maja 2015, 23:36

Najłatwiej bedzie podejść do dowolnej szkoły jazdy i zaciągnąć porady lub do WORD-u.

Z tego co wiem (moge sie mylyć):
1. Teoria zdana WORD-zie (tkz. egzamin teoretyczny ) jest ważny przez pewien okres, bodajże 6 miesięcy.
2. Jeśli ojcu zabrali prawko, to najpierw musi zdać kat C, a następnie C+E.
3. Jesli moje podejrzenia co do teorii się sprawdzą (czyli musi odnowa zdawać) to jak zapewne wie zdaje się tylko na kat. C na naczepy (C+E) jest tylko sama jazda.

Pozdrawiam.
edifice
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 11 maja 2015, 22:42


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości