Stoczenie się auta podczas ruszania.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Stoczenie się auta podczas ruszania.

Postprzez tomcio2121 » niedziela 03 maja 2015, 17:12

Jestem tuż przed egzaminem na prawo jazdy i na kursie raczej nie zwracałem na to uwagę, przez to mam wątpliwość czy jeżeli podczas jazdy w korku, na skrzyżowaniu przy ruszaniu samochód minimalnie poleci do tyłu to czy instruktor może się tego przyczepić? Na kursie tylko przy większych nachyleniach drogi korzystałem z hamulca ręcznego, tak praktycznie non top używałem hamulca nożnego i czasami gdy wsiadałem do yarisek, gdzie sprzęgło brało inaczej(przy końcu) a zatrzymałem się na drodze o niewielkim spadzie to podczas ruszania zdarzało się, że minimalnie wędrowałem do tyłu do czasu aż wyczułem branie sprzęgła.
tomcio2121
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 17 stycznia 2015, 23:59

Re: Stoczenie się auta podczas ruszania.

Postprzez Kaacper » niedziela 03 maja 2015, 20:32

Minimalnie może się stoczyć, chociaż miałem ostatnio taką sytuacje że stałem za kursantką która właśnie miała egzamin, ja stałem za nią, auto zaczeło jej się toczyć do tyłu przy ruszaniu, no i egzaminator nie dopuścił do zagrożenia i wcisnął hamulec, i od razu kursantka oblała.
Avatar użytkownika
Kaacper
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 28 kwietnia 2015, 12:55

Re: Stoczenie się auta podczas ruszania.

Postprzez Makabra » niedziela 03 maja 2015, 21:25

Mozna sie staczac do tyli ile sie chce, byle nie stworzyc zagrozenia. Jak z tylu nie stoi to niech bedzie nawet pol metra i o co sie czepiac?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości