Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym razem?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym razem?

Postprzez knapik » poniedziałek 20 kwietnia 2015, 22:04

Witam gnębi mnie ten temat, więc proszę mi odp tj wyżej instruktor nam podczas wykładał mówił że jeden koleś co zdawał teorie 3 razy w ciągu dnia (bo za dwoma pierwszymi oblał) mowił że pytania były identyczne czy to prawda prosze mi napisać tutaj albo na pw jak uzyskam odp zaraz to skasuje, aby pózniej nie było spamu w jakim Wordzie sa jakie pytania :) pozdro i czekam na odp
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym ra

Postprzez testuje » wtorek 21 kwietnia 2015, 11:31

Pytania są losowane podczas egzaminu, więc raczej nie możliwe żeby trafiał na te same.
Ale 100% pewności nie mam, bo zdawałem tylko raz.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym ra

Postprzez pasqudek » wtorek 21 kwietnia 2015, 12:53

rachunek prawdopobienstwa. Malo prawdopodobne aby 3 razy trafil na identyczne pytania. Bardziej mozliwe, ze np. kilka pytan albo sformulowana ludzaco podobnie.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym ra

Postprzez grzechotek » wtorek 21 kwietnia 2015, 18:03

Pytań jest ponad 3k. Nie masz szans by trafić na to samo, ponieważ jesteś zarejestrowany w systemie ośrodka i jak zdajesz np. trzeci razy test to komputerze masz zapisane na które pytania wcześniej odpowiadałeś i nie ma szans by komputer dał Ci to samo.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Czy pytania w Wodzie z teorii są identyczne za każdym ra

Postprzez jutek » czwartek 23 kwietnia 2015, 13:04

Jesteś pewny, że system tak działa, czy to tylko Twoje przypuszczenia? Moim zdaniem nie ma żadnych wykluczeń, że drugi raz nie można trafić na te same pytania (chociażby dlatego, że jakby ktoś zdawał 100 razy to by dla niego pytań zabrakło), tylko zwyczajnie prawdopodobieństwo wylosowania drugi raz tych samych pytań jest bliskie zeru.
jutek
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek 04 czerwca 2013, 17:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości