Wydział Komunikacji nie może OTWORZYĆ profilu kandydata

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wydział Komunikacji nie może OTWORZYĆ profilu kandydata

Postprzez kashido » wtorek 14 kwietnia 2015, 14:21

Witam.
Czy miał ktoś kiedyś taki problem, że urząd nie może sprawdzić profilu kandydata na kierowcę ponieważ wyskakuje mu błąd?
26.03.2015 zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy i do dnia dzisiejszego wyświetla mi się informacja na www.info-car.pl "PKP zostało pobrane przez WORD". Wczoraj skontaktowałam się z MORD w Krakowie i otrzymałam informację, że oni moje dokumenty przesłali już dnia następnego do Urzędu Miasta (27.03.2015). Napisałam więc do administratora info-car i dowiedziałam się, że dane które oni mają są aktualne i muszę skontaktować się z WK.
Udałam się dzisiaj tam i przy sprawdzaniu mojego profilu pracownikom wyskakiwał błąd, a sprawdzali na paru komputerach. Dokumenty moje papierowe mieli przy sobie i sprawdzali, że w teczce wszystko jest jak w najlepszym porządku, ale nie wiedzą czemu nie chce im otworzyć w komputerze. Mają dzwonić dzisiaj do głównego administratora i dowiedzieć się o co chodzi, a ja mam skontaktować się z nimi jutro.
Jeszcze nigdy wśród znajomych nie słyszałam o takim przypadku, ale może ktoś z Was miał podobną sytuację.
kashido
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 02 kwietnia 2015, 14:41

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości