parkowanie na egzaminie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

parkowanie na egzaminie

Postprzez superheroine » piątek 10 kwietnia 2015, 17:11

już w poniedziałek mam egzamin, a dalej nie wychodzi mi parkowanie. za każdym razem krzywo. czy to, że zaparkuję krzywo na egzaminie może zaważyć na ocenie egzaminu? jeśli tak, to macie jakieś porady? wczoraj w sumie pierwszy raz samodzielnie parkowałam, zawsze instruktor pomagał kręcić kierownicą, a nigdy nie wytłumaczył dokładnie co trzeba zrobić.
superheroine
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 10 kwietnia 2015, 17:04

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez Raxen » piątek 10 kwietnia 2015, 18:00

Trochę lipa, że w poniedziałek masz ten egzamin, bo, gdy ma się takie wątpliwości najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie jazd.Mógłbym ci te parkowania wytłumaczyć na "sucho", ale jednak, jeśli się w praktyce kilka razy nie spróbuje, to jest klops, że tak powiem.

Wrócę jednak do pytania.Masz prawo jedno parkowanie wykonać błędnie, jednak będzie je trzeba powtórzyć – wówczas drugie podejście należy wykonać poprawnie. Pamiętaj, że aby parkowanie (skośne lub prostopadłe) zostało zaliczone, należy ustawić pojazd w stanowisku w taki sposób, aby odległość od zaparkowanych pojazdów pozwalała na swobodne otworzenie drzwi naszego auta i umożliwiała wyjście z pojazdu.
Zależy, więc jak krzywo zaparkujesz.Jeśli dwóch miejsc parkingowych nie zajmujesz i można z każdej storny swobodnie otworzyć drzwi to nie masz się czego obawiać.
Egz teo I podejście: POZYTYWNY : 5.03.2015
Egz prak I podejście: negatywny: 11.03.2015
Egz prak II podejście: negatywny: 18.03.2015
Egz prak III podejście: POZYTYWNY: 2.04.2015

3.04.2015 oczekiwanie na plastik
Raxen
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2014, 15:53

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez Makabra » piątek 10 kwietnia 2015, 18:08

Po cholere sie na egzamin zapisywales jao nie wychodzi Ci parkowanie? Kasy masz za duzo? Rada jedna: Zmien instruktora na takiego ktory Cie nauczy parkowac skoro tamten tylko potrafil parkowac za Ciebie
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez PROVOKATOR1986 » sobota 11 kwietnia 2015, 21:19

Skoro masz problemy z parkowaniem to w mojej ocenie jesteś jeszcze nie przygotowany do egzaminu państwowego. Zmień auto-szkołę najlepiej z polecenia kto tam chodził i tam doszkol braki. Z jakimi parkowaniami masz kolego problemy?
Kat: B,B+E,C,C+E,D,D+E

''Kontroluj swoje przeznaczenie albo ktoś zrobi to za Ciebie''
PROVOKATOR1986
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek 01 maja 2014, 15:11
Lokalizacja: łódź

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez superheroine » sobota 11 kwietnia 2015, 21:42

*koleżanko :wink:
nie szło mi zwykłe prostopadle, wjazd przodem, ale dzisiaj spięłam się, zrobiłam wszystko powolutku i poszło idealnie :)
a szkoła, w której się uczę jest podobno najlepsza w moim mieście
superheroine
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 10 kwietnia 2015, 17:04

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez pasqudek » niedziela 12 kwietnia 2015, 11:46

@makabra i @provokator:
mozna zdac egzaminy, jezdzic latami, a dawac ciala z parkowania.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: parkowanie na egzaminie

Postprzez Makabra » niedziela 12 kwietnia 2015, 13:39

@pasqudek można w ogóle nie mieć prawka i jeździć latami i co lepsze parkować elegancko w każdych warunkach, lepiej niż nie jedna osoba z uprawnieniami.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości