Egzamin c+e Lusterka

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin c+e Lusterka

Postprzez xadieusz » poniedziałek 06 kwietnia 2015, 14:57

Witam za tydzień będę zdawał egzamin na C+E w Łodzi i mam pytanie, pytałem w szkole instruktorów to jeden mówił tak drugi inaczej
a chodzi o ustawienie lusterek, oczywiście te dwa duże po lewej i po prawej to wiadomo ze mogę ustawić a jeśli chodzi o te małe dolne lusterka czy moge je sobie ustawić czy nie.

I jeszcze jedno pytanie z innej beczki, na sprzęganie jest 10 min czy egzaminator mierzy to bardzo dokładnie ze stoperem w ręku czy raczej na oko.
xadieusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 06 kwietnia 2015, 14:53

Re: Egzamin c+e Lusterka

Postprzez Michal9191 » poniedziałek 06 kwietnia 2015, 15:10

Co do lusterek to ustawiam tylko główne duże i prawe
A co do czasu to hm u mnie jest tak że zależy na kogo się trafi jak wiesz w czym rzecz to powiedzmy że przymknie oko na te 10 min ale jak się człowiek miota itp to może być tak że się może lekko zdenerwować i mierzyć
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Egzamin c+e Lusterka

Postprzez PROVOKATOR1986 » poniedziałek 06 kwietnia 2015, 15:36

Ja ustawiałem tylko duże lusterka a ze sprzęganiem w Łodzi jest duży problem bo będziesz musiał się sporo naszarpać przyczepą żeby ten czerwony sworzeń ci zaskoczył. Dokładnie Ci mierzy ze stoperem ale na kilka sekund Ci przymknie oko jak się spóźnisz zresztą zależy z kim bedziesz miał egzamin
Kat: B,B+E,C,C+E,D,D+E

''Kontroluj swoje przeznaczenie albo ktoś zrobi to za Ciebie''
PROVOKATOR1986
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek 01 maja 2014, 15:11
Lokalizacja: łódź

Re: Egzamin c+e Lusterka

Postprzez xadieusz » wtorek 07 kwietnia 2015, 16:10

A mógł byś napisać czemu jest taki problem z podczepieniem.
I jeszcze takie głupie pytanie czy pamiętasz jak są ustawione tę małe lusterka czy widać w nich bok samochodu czy nie,
xadieusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 06 kwietnia 2015, 14:53

Re: Egzamin c+e Lusterka

Postprzez PROVOKATOR1986 » wtorek 07 kwietnia 2015, 22:09

Nie wiem czemu jest taki problem ze sprzęganiem ale Mnie się wydaje że jest tam coś zrąbane chociaż mogę się mylić. Na 99% za pierwszym podjazdem do przyczepy nie uda Ci spiąć więc będziesz miał trochę zabawy. Powiem szczerzę że nie pamiętam jak były ustawione te małe lusterka ale w zupełności te duże powinny Ci wystarczyć, Ja w ogóle nie dotykałem lusterek jak wsiadłem, gdzie się uczysz jak wolno zapytać?
Kat: B,B+E,C,C+E,D,D+E

''Kontroluj swoje przeznaczenie albo ktoś zrobi to za Ciebie''
PROVOKATOR1986
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek 01 maja 2014, 15:11
Lokalizacja: łódź


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 30 gości