Sprawdzenie ilości punktów zdobytych na egzaminie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Sprawdzenie ilości punktów zdobytych na egzaminie.

Postprzez malikk » piątek 27 marca 2015, 17:40

Witam. Dziś zdawałem egzamin teoretyczny. Z tego wszystkiego w pamięci utkwił mi tylko napis "POZYTYWNY", ale nie pamiętam ilości punktów, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia ilości zdobytych punktów. Na InfoCar moje dwie ostatnie notki to:

"Proces egzaminowania został zakończony. Do urzędu wydającego prawo jazdy, została wysłana informacja o zakończeniu procesu egzaminowania." -Domyślam się że chodzi o tę teorię, kolejna to:

"Urząd wydający prawo jazdy otrzymał informację o zakończeniu procesu egzaminowania. Przed rozpoczęciem procesu zamówienia i produkcji prawa jazdy , należy uiścić opłatę za wydanie dokumentu. Opłaty można dokonać na poczcie, w banku lub za pośrednictwem np. aplikacji ”Info-car”." Ale o co tutaj chodzi? Nie pospieszyli się trochę?
malikk
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 27 marca 2015, 17:22

Re: Sprawdzenie ilości punktów zdobytych na egzaminie.

Postprzez grzechotek » piątek 27 marca 2015, 17:52

malikk napisał(a):czy jest jakaś możliwość sprawdzenia ilości zdobytych punktów.

Jest możliwość, po egzaminie teoretycznym podchodzisz do egzaminatora i on Ci drukuje karteczkę.
Jak zdałeś i ujrzałeś już napis "Pozytywny" to tam i pisze, ile masz punktów.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości