Kontynuowanie egzaminu mimo wyniku negatywnego

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kontynuowanie egzaminu mimo wyniku negatywnego

Postprzez jey » czwartek 26 marca 2015, 14:39

Witam.
Wiem, że pomimo wyniku negatywnego można kontynuować egzamin, jeśli błąd nie był błędem krytycznym. Chciałabym tylko zapytać czy egzaminator ma obowiązek zatrzymać się w bezpiecznym miejscu, wyjaśnić mi błędy i ZAPYTAĆ czy chcę kontynuować jazdę, czy może po prostu bez żadnego zatrzymywania się, wyjaśniania błędów i pytania sam zadecydować o dalszym przebiegu egzaminu?
jey
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 marca 2015, 14:33

Re: Kontynuowanie egzaminu mimo wyniku negatywnego

Postprzez skov » czwartek 26 marca 2015, 17:51

Chciałabym tylko zapytać czy egzaminator ma obowiązek zatrzymać się w bezpiecznym miejscu, wyjaśnić mi błędy i ZAPYTAĆ czy chcę kontynuować jazdę, czy może po prostu bez żadnego zatrzymywania się, wyjaśniania błędów i pytania sam zadecydować o dalszym przebiegu egzaminu?


Egzaminator nie ma obowiązku zatrzymywania i omawiania błędów zaraz po informacji o wyniku negatywnym. Ma to zrobić dopiero po zakończeniu egzaminu czyli po powrocie do WORD. Egzaminator może przerwać egzamin na wniosek osoby egzaminowanej w każdej chwili i jeżeli osoba zdająca pozna wynik w trakcie jazdy to może z dalszej jazdy po prostu zrezygnować.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kontynuowanie egzaminu mimo wyniku negatywnego

Postprzez oskbelfer » piątek 27 marca 2015, 23:23

Osoba zdająca może kontynuować jazdę pomimo wyniku negatywnego, pod warunkiem że nie było to przerwanie egzaminu.

Wynik negatywny nie oznacza przerwania egzaminu. Wszystko jest opisane w stsownych rozporządzeniach.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości