Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez Betelgeuse » czwartek 19 marca 2015, 19:54

Witam, poproszę o radę.
Otóż zawaliłam troche bo w 2013 skonczyłam kurs i nie podeszłam do egzaminu. Mam zaświadczenie i orzeczenie lekarskie w domu. Chciałam podejsc do egzaminu, ale najpierw zapisac sie na kilka jazd. Pani w szkole powiedziała, że moje prawo jazdy może przepaść ponieważ nie mam PKK i nie wiadomo czy oni mi zaakceptują ten kurs. Jestem załamana. Wiem, że po prostu musze pomaszerować do starostwa, ale czy to mozliwe że kurs mi przepadnie? Nie moga mi po prostu założyć tego profilu???
Betelgeuse
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 19:47

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez grzechotek » czwartek 19 marca 2015, 20:08

Idź do swojego wydziału komunikacji, wyrabiasz PKK i z tym co Ci dadzą idziesz do WORDu zapisać się na egzamin.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez KrzysztofWu » piątek 20 marca 2015, 14:00

Właśnie, ja mam podobny problem. Ukończyłem kurs przed 2013 i dostarczyłem papiery od OSK do WORD ale egzamin praktyczny zdałem dopiero 17-03-2015.

I teraz mam problem, bo nikt nic nie mówił, że trzeba go wyrobić (PKK), a na info-car nie ma jeszcze informacji o dostarczeniu papierów do WK przez WORD.

Ktoś się orientuje w tych sprawach? Czy czasem nie będę musiał wyrabiać tego PKK?
Ostatnio zmieniony piątek 20 marca 2015, 14:24 przez KrzysztofWu, łącznie zmieniany 1 raz
KrzysztofWu
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 13:13

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez Zawiszak89 » piątek 20 marca 2015, 14:08

Na prawdę nie rozumiem tutaj ludzi którzy zadają tak banalne pytania.Skoro zdałeś /aś egzamin praktyczny ,idziesz i płacisz .Przeciez jak nie uregulujesz tam 100 z groszami to ci nie wyrobią ,na info-car podają informacje prawidłowo ja czekałem 10 dni z tego co wiem czeka się 14 to logiczne że ci nie wyrobią na drugi dzień bo mają setki tys dziennie takich plastików do wyrobienia .Po 2 Wujek google jest masa informacji na temat tego tematu ale po co jak wszystko zostanie podane jak na tacy .Wszystko na łatwizne 8)
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez KrzysztofWu » piątek 20 marca 2015, 14:13

Zawiszak89 napisał(a):Na prawdę nie rozumiem tutaj ludzi którzy zadają tak banalne pytania.Skoro zdałeś /aś egzamin praktyczny ,idziesz i płacisz .Przeciez jak nie uregulujesz tam 100 z groszami to ci nie wyrobią ,na info-car podają informacje prawidłowo ja czekałem 10 dni z tego co wiem czeka się 14 to logiczne że ci nie wyrobią na drugi dzień bo mają setki tys dziennie takich plastików do wyrobienia .Po 2 Wujek google jest masa informacji na temat tego tematu ale po co jak wszystko zostanie podane jak na tacy .Wszystko na łatwizne 8)


Właśnie problem w tym, że ja nic nie płaciłem, a zaraz po egzaminie poszedłem do Wydziału Obsługi Egzaminów i się zapytałem czy coś jeszcze po zdanym egzaminie muszę zrobić. Kobieta odpowiedziała mi, że nie, bo oni sami przesyłają "wyniki/papiery" do Wydziału Komunikacji i tyle.

Tylko się teraz zastanawiam, czy bez tego PKK pójdzie dalej, bo teraz wszystko jest pod te PKK zrobione.
KrzysztofWu
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 13:13

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez Zawiszak89 » piątek 20 marca 2015, 14:17

Ja odczekałem dzień i na następny dzień nie pytając nikogo pojechałem i zapłaciłem .Babka powiedziała ze czekać muszę do 14 dni i bym sprawdzał na info-car .Nic się nie stanie jak pójdziesz i zapłacisz bo jak nie zapłacisz to i tak ci tego prawka nie wyrobią a im szybciej tym lepiej .Pójdź dziś zapłać i czekaj .Szerokości ;)
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez KrzysztofWu » piątek 20 marca 2015, 14:23

Zawiszak89 napisał(a):Ja odczekałem dzień i na następny dzień nie pytając nikogo pojechałem i zapłaciłem .Babka powiedziała ze czekać muszę do 14 dni i bym sprawdzał na info-car .Nic się nie stanie jak pójdziesz i zapłacisz bo jak nie zapłacisz to i tak ci tego prawka nie wyrobią a im szybciej tym lepiej .Pójdź dziś zapłać i czekaj .Szerokości ;)


Nie wiem jak tam jest u Ciebie ale u mnie płaci się chyba przy odbiorze. Poza tym u mnie, to nie jest tak łatwo "pójdź dziś, zapłać i czekaj" bo do najbliższego WORDu mam ponad 70km, do WK ~30km, a autobusy nie jeżdżą co 5 minut :P
KrzysztofWu
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 13:13

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez testuje » piątek 20 marca 2015, 15:03

Zadzwoń więc i zapytaj, wszystko stanie się jasne.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez grzechotek » piątek 20 marca 2015, 17:00

W niektórych WK wysyłają podanie do PWPW o zrobienie prawka dopiero po opłaceniu.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez jasper1 » piątek 20 marca 2015, 18:08

KrzysztofWu napisał(a):Nie wiem jak tam jest u Ciebie ale u mnie płaci się chyba przy odbiorze. Poza tym u mnie, to nie jest tak łatwo "pójdź dziś, zapłać i czekaj" bo do najbliższego WORDu mam ponad 70km, do WK ~30km, a autobusy nie jeżdżą co 5 minut :P

Być może wróciłeś własnie z wycieczki w kosmos po 30 latach...

Obecnie każde starostwo, urząd miasta itp. ma swoją stronę internetową, każdy wydział w urzędzie podstronę.Tam są numery telefonów, adresy mailowe, nr konta bankowego, na które można dokonywać wpłat.

Nie twórz problemów.
A skoro zdałeś egzamin bez PKK, to do wydania dokumentu też nie jest Ci profil potrzebny.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Kurs skończony w 2013 roku, brak PKK :(

Postprzez KrzysztofWu » piątek 20 marca 2015, 21:20

jasper1 napisał(a):Być może wróciłeś własnie z wycieczki w kosmos po 30 latach...

Obecnie każde starostwo, urząd miasta itp. ma swoją stronę internetową, każdy wydział w urzędzie podstronę.Tam są numery telefonów, adresy mailowe, nr konta bankowego, na które można dokonywać wpłat.

Nie twórz problemów.
A skoro zdałeś egzamin bez PKK, to do wydania dokumentu też nie jest Ci profil potrzebny.



Nie, na żadnej wycieczce nie byłem. Tak, wiem, że istnieją inne środki "komunikacji" niż "oko w oko" ale po prostu myślałem, że ktoś już z taką sytuacją się spotkał i powie o co chodzi.
Nie tworzę problemu tylko szukam jego rozwiązania.
Tak, teraz już wiem, że nie muszę latać po urzędach i tworzyć PKK.

InfoCar już pokazuje status "Dokument został zamówiony". Teraz tylko poczekać :D


Za odpowiedzi dziękuję, sprawa rozwiązana, przynajmniej moja.
KrzysztofWu
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 13:13


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości