nie zdałem po raz 5

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 14:38

nic nie wytlumaczyl . zrobilem ten "blad" i on do mnie : pan wie jaka to jest droga , ja mowie wiem . to z ktorej strony pan skreca . i tyle tematu na poczatku nie wiedzialem jaki blad zrobilem dopiero jak juz mnie uwalil przy tym zawracaniu powiedzial ja panu wpisuje blad skrecenie w lewo z prawej czesci prawego pasa.
jeszcze na koncu z tekstem kto tak pana uczyl jezdzic .. docinal jakbym wyprzedzil na pasach przy czerwonym...
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez rusel » czwartek 19 marca 2015, 15:08

No cóż nie było mnie tam i nie wiem co tam zaszło. Egzaminator ma OBOWIĄZEK wyjaśnić dlaczego egzamin nie może być kontynuowany. Pytanie "czy wiem Pan jaka to droga" jest bezsensowne.

Egzamin zostaje przerwany zgodnie z tabelą nr2 do rozporządzenia w spr. szkolenia i egzaminowania.
Być może miał coś w głowie czym nie chciało mu się podzielić.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez Makabra » czwartek 19 marca 2015, 15:47

Co to zawracania na tym konkretnym skrzyżowaniu to egzaminator miał rację przerywając egzamin.


Czepianie się o manewr parowania wykonany od prawego krawężnika w tym konkretnym miejscu to jest jakaś bzdura.
Obrazek
Jak można wykonać w tym miejscu manewr od prawego krawężnika nie będąc przy osi jezdni (chyba tylko jednośladem)? Jak można wykonać ten manewr będąc przy osi jezdni i nie będąc przy prawej krawędzi? Jaki to ma wpływ na bezpieczeństwo w takim miejscu czy będzie się te parę cm bliżej osi czy nie, skoro są i tak tylko dwa niewyznaczone pasy ruchu. Jak jest ciasne miejsce między autami to nawet lepiej bliżej prawej zjechać, żeby szerszym łukiem wykręcić. Jak parkującego ktoś będzie chciał wyprzedzić po lewej, to nawet zaczynając parkowanie od osi jezdni tak czy siak dojdzie do zajechania drogi. Jedynie parkując na pustym parkingu dojazd do prawego krawężnika nie ma sensu bo i tak auto się złoży, ale co za różnica?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez rusel » czwartek 19 marca 2015, 15:59

Co to zawracania na tym konkretnym skrzyżowaniu to egzaminator miał rację przerywając egzamin.


tylko gdzie ta racja? bo nic nie powiedział, była interwencja więc wobec kogo? tych z drogi podporządkowanej? ktoś tam wyjeżdzał? manewr go zaskoczył? czeski film
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 16:17

mam dokladnie to miejsce gdzie zawracalem : https://www.youtube.com/watch?v=GoZk_WQB9Z4
od 4:30 jak ten gosciu skreca w lewo to ja tam zawracalem i jak sie ustawilem z lewej strony to tam z naprzeciwka stały auta które teoretycznie mogly chciec jechac tam gdzie ja stanalem . ale wykonalem ten manerw bardzo szybko nikomu on krzywdy nie zrobil no ale nie wiem . moze sie myle
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez rusel » czwartek 19 marca 2015, 18:53

Jeżeli opisujesz to tak jak było to zaczynam mieć spore wątpliwości co do decyzji
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 19:07

co do wyniku egzaminu to zle zinterpretowałem głowny powod oblania , jemu chodzilo nie o to parkowaniu z prawej strony jezdni , tylko skret w lewo czyli to zawracanie z lewej strony i to byl glowny czynnik. ale moim zdaniem jest to blad ale nie powinien spowodowac on od razu przerwania egzaminu , ale według niego to byl 2 bład , gdzie 1 byl totalnie absurdalny zjezdzajac do osi przy skrecie na tej wąskej drodze.
Chce sie dowiedziec czy mając wedlug mnie ten 1 blad z zawracaniem egzamin dobrze zostal przerwany , bo wedlug mnie przy parkowaniu nie zrobilem błedu , czy jest szansa na uwzglednienie odwolania?
Ostatnio zmieniony czwartek 19 marca 2015, 19:16 przez gerrard, łącznie zmieniany 1 raz
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez Makabra » czwartek 19 marca 2015, 19:16

rusel napisał(a):
Co to zawracania na tym konkretnym skrzyżowaniu to egzaminator miał rację przerywając egzamin.


tylko gdzie ta racja? bo nic nie powiedział, była interwencja więc wobec kogo? tych z drogi podporządkowanej? ktoś tam wyjeżdzał? manewr go zaskoczył? czeski film


Z tego co napisał gerrard to wywnioskowałem że uniemożliwił komuś skręt w lewo, ale chyba to jednak jest dziwnie opisane...

gerrard napisał(a):byly auta z naprzeciwka ktore gdyby chcialy skrecic w lewo to ja zle ustawiajac sie im to uniemozliwilem .
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez skov » czwartek 19 marca 2015, 19:17

gerrard, zagmatwałeś wszystko po mistrzowsku. Co było pierwsze zawracanie czy parkowanie, co usłyszałeś po pierwszym a co przy drugim błędzie i wklej skan arkusza jak możesz. Egzamin został przerwany czy tylko usłyszałeś wynik egzaminu i jechałeś za kierownicą? Przerwany tzn. czy zamieniłeś się miejscami z egzaminatorem?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 19:19

Makabra napisał(a):
rusel napisał(a):
Co to zawracania na tym konkretnym skrzyżowaniu to egzaminator miał rację przerywając egzamin.


tylko gdzie ta racja? bo nic nie powiedział, była interwencja więc wobec kogo? tych z drogi podporządkowanej? ktoś tam wyjeżdzał? manewr go zaskoczył? czeski film


Z tego co napisał gerrard to wywnioskowałem że uniemożliwił komuś skręt w lewo, ale chyba to jednak jest dziwnie opisane...

gerrard napisał(a):byly auta z naprzeciwka ktore gdyby chcialy skrecic w lewo to ja zle ustawiajac sie im to uniemozliwilem .


https://www.youtube.com/watch?v=GoZk_WQB9Z4 , spójrz dokladnie na ten filmik i zatrzymam na 4;41 i ja bylem w identycznej sytuacji tylko z lewej strony i tam gdzie ten gosciu skreca to ja mialem z naprzeciwka auto .
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 19:21

skov napisał(a):gerrard, zagmatwałeś wszystko po mistrzowsku. Co było pierwsze zawracanie czy parkowanie, co usłyszałeś po pierwszym a co przy drugim błędzie i wklej skan arkusza jak możesz. Egzamin został przerwany czy tylko usłyszałeś wynik egzaminu i jechałeś za kierownicą? Przerwany tzn. czy zamieniłeś się miejscami z egzaminatorem?



Pierwsze było parkowaniu gdzie usłyszałem ze mam pierwszy bład , potem zawracanie gdzie powiedzial ze egzamin oblany kazal pojechac kawalek dalej gdzie sie przesiedlismy .
na arkuszy mam podwojny blad przy : zmiana kierunku jazdy w lewo i w prawo ,
na pozytywnie : zawracanie , parkowanie , ruszanie z miejsca , wzniesienie i przygotowanie do jazdy
i przy uwagach: skret w lewo na drodze dwukierunkowej od lewej krawedzi jezdzni
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez Makabra » czwartek 19 marca 2015, 19:26

gerrard napisał(a):jak zawracalem nalezalo zawrocic szeroko do prawej strony a ja krotko ustawilem sie przy lewej i zawrocilem , zaczal sie na mnie strasznie drzec i powiedzial ze mam 1 blad , ok zgodze sie , jade dalej i kazal mi zaparkowac po lewej stronie


W pierwszym poście było jasno napisane że najpierw było zawracanie i egzaminu nie przerwał :P
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 19:29

Makabra napisał(a):
gerrard napisał(a):jak zawracalem nalezalo zawrocic szeroko do prawej strony a ja krotko ustawilem sie przy lewej i zawrocilem , zaczal sie na mnie strasznie drzec i powiedzial ze mam 1 blad , ok zgodze sie , jade dalej i kazal mi zaparkowac po lewej stronie


W pierwszym poście było jasno napisane że najpierw było zawracanie i egzaminu nie przerwał :P


tak zlapaliscie mnei za slowo , ja pomieszalem bylo odwrotnie pierw parkowanie potem zawrotka
pisalem to zaraz po egzaminie bylem w nerwach i pomieszalem .
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez skov » czwartek 19 marca 2015, 19:48

czy na tym skrzyżowaniu w tej danej chwili oprócz Ciebie był jakikolwiek inny pojazd a jeżeli tak to gdzie?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: nie zdałem po raz 5

Postprzez gerrard » czwartek 19 marca 2015, 20:03

to co napisalem wyzej : https://www.youtube.com/watch?v=GoZk_WQB9Z4 , spójrz dokladnie na ten filmik i zatrzymaj na 4;41 i ja bylem w identycznej sytuacji tylko z lewej strony i tam gdzie ten gosciu skreca to ja mialem z naprzeciwka auto i po mojej lewej tez auto jechalo 1 czy 2 ktore puscilem i zawrocilem .
gerrard
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2015, 11:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości