Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » środa 11 marca 2015, 20:56

Witam mam zrobione psychotesty ważne na 5 lat, gdyż robie prawko na kat C czy psycholog może mi cofnąć psychotesty i wogóle nie dopuscić do egzaminu czy ma takie wogóle prawo (sam sie pomylił na moją korzyśc :) ) bo będe miał raczej problem, badania zawiozłem do WK i wyrobili mi PKK i skończyłem wykłady i teraz będe rozpoczynał jazdy, prosze o odp w razie wątpliwosci napisze na czym polega mój problem pozdrawiam
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez Michal9191 » środa 11 marca 2015, 21:18

Opisz kolego problem najpierw ale jak ci wypisał to ci wypisał moim zdaniem tak jest
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » środa 11 marca 2015, 22:44

chodzi oto że mam wadę na oboje oczu po + 0,5 i pierwszy raz jak poszedłem na badania wyłożyłem sie na patyczkach, lecz nie wziąłem okularów ze sobą bo zapomniałem( ponieważ na co dzień w nich nie chodzę tylko mam do tv i komputera aby mi sie oczy nie męczyły) i pani powiedziała ze nie widzę! bo patyczków nie zrobiłem i powiedziala żebym szedł do okulisty, ale odpowiedziałem jej ze mam oksy w domu tylko nie wziąłem bo zapomniałem "i sprawa odwróciła sie o 180 stopni" jak przyszedłem kolejnym razem (fajna pani psycholog była) I KAZAŁA ŻEBYM NIKOMU SIĘ O TYM NIE CHWALIŁ wiec, tak zrobiłem i wypisała mi ten papier na psychotesty na 5 lat ale powiedziała jak bedę w mieście żebym podeszedł do niej z oksami i wtedy zrobimy te badania jeszcze raz chociaż ze już psychotesty miałem w recę :) i przyszedłem w oksach i zrobiliśmy te patyczki i przyczyna ta sa nie widzę w okularach chociaż ze wszystkie inne zadania wykonałem perfekcyjnie, i powiedziała ze te oksy co mam do są do dali i do bliska żebym lepiej widział (a nie widze przestrzennie i suma sumarum wyszło że nie widze przestrzennie i kazała mi isc teraz do okulisty i żeby mi zrobił okulista widzenie w przestrzeni i nowe oksy przepisał, chociaż te co teraz mam sa bardzo dobre, gdyż okulista specjalista mi je przepisał i powiedziała mi że jak nie przyjde nastepnym razem do niej to powiadomi tam kogoś co trzeba i nie dopuszczą mnie wogółe do egzaminu(czy całkowice zatrzymaja kurs na C i juz nic u tego psychologa zrobic ponownie badania bo już mnie zna :) ) wiec ma ona jakiś wpływ teraz na mnie skoro psychotesty juz dawno mi dala za pierwsza wizyta i mam juz PKK czy moze to wszystko zatrzymać czy popełniła błąd ze dala mi te psychotesty a teraz boi sie ze zle zrobiła i w razie czegoś to ona bedzie odpowiedzialna jak mi sie coś stanie jak zrobie wypadek a wyjde własnie na badaniach że nie mogłem zdać tych psychotestów skoro mam zaburzenia widzienia przeszczennego ? PRZEPRASZAM ZA TAK DŁUGI LIST :) ALE MUSIAŁEM OD A DO Z WYTŁUMACZYĆ :) pozdrawiam
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez jasper1 » środa 11 marca 2015, 23:17

Pani psycholog niech się nie wygłupia i nie kompromituje wydawaniem, a potem kwestionowaniem własnych orzeczeń, zwłaszcza, że od 20 lipca 2014 ocena widzenia steroskopowego nie należy do jej kompetencji.
O sprawności narządu wzroku wypowiada się obecnie okulista.w ramach obowiązkowej konsultacji.

Tak więc pani psycholog w ogóle nie powinna Cię na żadnych "patyczkach" badać.
Jeśli okulista nie widział problemu, to problemu nie ma.
Masz orzeczenie lekarskie od lekarza orzecznika dopuszczające Cię do ubiegania się o uprawnienia i to ono w świetle obowiązujących przepisów w kwestii braku przeciwwskazań ze względu na wzroku jest wiążące.

W razie dalszych dziwnych zachowań pani psycholog zgłaszasz skargę na panią do marszałka województwa, bo zakres badania prowadzonego przez panią wykracza poza określony w rozporządzeniu.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez rusel » czwartek 12 marca 2015, 09:27

1. Dodam że wada wzroku nie ma bezpośredniego związku z widzeniem przestrzennym
2. Obowiązek badania stereoskopem został już zniesiony
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » czwartek 12 marca 2015, 10:56

Więc tak po 1. Ta Pani psycholog dała mi psychotesty do ręki (a nie, że ja jej ukradłem czy coś w tym stylu) dzięki czemu mam wyrobiony PKK i będę zaczynał już jazdy w poniedziałek po 2. Lekarz od badań lekarskich na to prawko co zdaje teraz nie wykrył żadnej wady wzroku i wszystko jest ok, moge no nomalnie pojazd prowadzic bez ograniczeń na kat c bez "dodatkowych ułomności" ( w sensie ze nie mam wady wzroku) a ta głupia baba nie daje mi spać po nocach! bo kazała mi przyjsc raz jeszcze z nowym okularami od okulisty bo nie dowidze przestrzennie tak sprawa wygląda. Z wielką chęcią tam nie chce isć, tylko powiedziała jak do niej nie przyjde to może cofnąć psychotesty i bedzie lipa z całym prawkiem na C i czy może tak zrobić czy tylko mnie straszy żebym z nowymi okularami przyszedł i bedzie ok chyba że znowu tych głupich patyczków nie zrobie a jak nie przyjde to nic sie nie stanie i dodam jak robiła mi te badania na patyczkach co sie wyłożylem to ona to wpisywała w jakieś papiery i te papiery ida pozniej do Wordu czy tylko tak pisala żebym widzial ze w razie czego to mogla mnie wyslc do okulisty?? bo pisala w jakich ile mm czy cos tam brakuje mi do prawidłowego zaliczenia tych patyczków, za pierwszą próbą jak robiłem te patyczki już w moich okularach co pózniej powiedziała że one sa tylko do dali i do bliska było na granicy czyli, że dobrze/źle za drugą próbą było juz źle i powiedziala ze nie widze przestrzennie i kazala mi isc do okulisty dodam ze Psycholożka miała w granicach 60 lat do 65 lat na moje oko, wiec może przez to mnie oblewa że nie zna prawa odnosnie ktore weszło niedawno w 20 lipcu 2014 ? wiec ma ona jeszcze jakis wplyw na mnie czy moge sobie darować ta wizyte u niej i spać spokojnie???
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez rusel » czwartek 12 marca 2015, 11:11

Możesz mieć 0 i nie ułożyć patyczków lub -10 i je układać to nie ma wpływu na ten rodzaj postrzegania. Badania są ważne więc o co chodzi? Druga sprawa to w przypadku ponowienia badań można iść do każdego innego psychologa.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » czwartek 12 marca 2015, 14:09

tak badania lekarskie i psychotesty mam juz dawno złożone w WK przez co dostałem nr PKK tylko mnie ta Psycholożka martwi czy mi numeru nie wywinie bo już jazdy zaczynam a jeszcze ona mi na sumieniu zostaje( bo sama taki cyrk odstawiła) martwi mnie to co ona tam w swoich papierach pisała odnośnie tych patyczków i te papiery nie ida czasem do Wordu czy tylko tak samo od siebie pisała? bo nie mam zamiaru tam isc z powrotem do niej bo już 2 lata krócej żyje hehe więc proszę zapoznajcie sie z moimi postami od nowa bo wszytko od a do z napisałem tak samo jakbym sie na spowiedzi spowiadał bo puki co to mnie głowa boli jak przypomne że tam musze isć a moze nie musze i dlatego pytam na tym forum prosze o odpowiedz a odnośnie powyższej odp to po co mam isc do innego jak juz mi wydała ten papier z psychotestami tylko teraz zaczyna się "wygłupiać "z góry dziękuję
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez Michal9191 » czwartek 12 marca 2015, 14:25

Na twoim miejscu bym się nie bal i olał skoro Ci wszystko wydała wszystkie papiery to jest po ptakach i tyle.
To że wydała Ci papiery na ''gębę'' choć nie powinna bo miałeś donieść okulary to jej problem że tak zrobiła.
I tak jak się wypowiadali robiła badanie z ''patyczkami'' choć jest nie potrzebne możliwe że nie zaznajomiła się z przepisami.
Ale powtórzę skoro wydała papiery to wszystko jest ok z twojej strony
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » czwartek 12 marca 2015, 16:03

Dlatego pytam bo zapomniałem jednej rzeczy powiedzieć ja obecnie jestem bezrobotny i nigdzie nie pracuje i robię ten kurs z word on mi za kurs badania i psychotesty opłaca za free bo to jest kasa która przyznała unia i w razie jak by mi ten nr wywineła że nie dopuściła by mnie do egzaminu to bym za ten kurs z swojej kieszeni wyciągnąć chociaż że nie mam kasy :( a te papiery co w nich wpisywała to może tak obowiązek musi ona spełnić aby kasę od uni dostała więc teraz sprawa się troszeczkę zmieniła bo miałem to wcześniej napisać ale z głowy mi to wyleciało więc mogę spać spokojnie proszę wypowiadajcie się bo to dla mnie sprawa życia i śmierci
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez rusel » czwartek 12 marca 2015, 16:24

badania lekarskie i psychotesty mam juz dawno złożone w WK przez co dostałem nr PKK


niemniej postanowiłeś nakręcać temat o niczym, ważne dokumenty są w starostwie, tyle w temacie. Na sen - melatolina
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez jasper1 » czwartek 12 marca 2015, 16:54

Na sen to najlepiej jest się porządnie fizycznie zmęczyć jakimś pożytecznym zajęciem, a nie czas spędzać na pieprzeniu trzy po trzy na forum.
Jak się człowiek zmęczy, to się króliki na mózgu nie lęgną, chrupania marchewki w nocy nie słychać i melatonina w tabletkach niepotrzebna.
Po rozwoju wątku coś widzę, że dałam się wciągnąć w rozmowę trollowi z "rodzinki jakich wiele". :twisted:
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » czwartek 12 marca 2015, 18:38

Ja nikogo nie trolluje a tym bardziej Pani Psycholog!!! Ale ona sama tak powiedziała, że jak sie nie zjawie u niej w nowych oksach to zatrzyma te prawko po pierwsze nikt mi nie odp czy te papiery co wpisywała ten wynik to nie jakieś ważne dokumenty co np potrzebuje word albo unia która ten kurs pokrywa, aby taki dokument im przedstawic o wykonanym badaniu i po drugie wiem napewno że sie u niej nie zjawie już wcale :) tylko ona ma mój nr telefonu bo podawałem bo musiałem swoje dane kontaktowe podać i w razie jak by do mnie dzwoniła ze nie przyszedłem to postarszyć ją że nie można teraz robic badanie stereometrem bo przepisy sie zmieniły i powiedzieć jw ktoś napisał ze moge skarge do marszałka województwa złożyć i bedzie po wszystkiemu i 3 pytanie czy dajecie mi 100 % pewnosc ze tego nie cofnie(bo inaczej cały kurs badania i psychotesty poszły by na marne) bo już tu wszystko wyśpiewałem jak na spowiedzi prosze odp mi na te pytania, abym już o tym nie myslał i sie testów pouczył, na moim miejscu tez byscie to tu napisali bo sprawa śmieszna ale prawdziwa!!!! że sama daje psychotesty a teraz jej sie cos nie podoba dzieki wszystkim za odpowiedzi jesteście wielcy :) i proszę odp na powyższe 3 pytanie i zamykam ten długi i nudny temat Pozdrawiam wszystkich gorąco :)
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez oskbelfer » czwartek 12 marca 2015, 21:45

a co to są oksy ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Psychotesty i cofnięcie psychotestów proszę o pomoc

Postprzez knapik » czwartek 12 marca 2015, 23:08

wujek google się kłania :-) oksy to inaczej okulary w skrócie napisałem bo bardzo często to słowo pisałem więc proszę na odp moich ostatnich pytań bo jeszcze póki co spokojnie nie śpię :( pozdro
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 42 gości