Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez oskbelfer » piątek 13 marca 2015, 21:01

dmr napisał(a): Badania psychologiczne można zrobić u obojętnie jakiego lekarza który ma do tego uprawnienia. Z tego co słyszałem nie polecają ich robić w wompie.



Badań psychologicznych nie robi lekarz
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez AndrzejS » czwartek 19 marca 2015, 21:52

badania raczej przejdę :D
AndrzejS
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 10 marca 2015, 13:41

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez rusel » czwartek 19 marca 2015, 23:12

ty i watroba ją tez czeka badanko
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez pumba1989 » piątek 20 marca 2015, 21:01

witam
ja tez stracilem prawko za % na 2 latka, zakaz konczy mi sie 3 maja. Czy moge jakos wczesniej zrobic juz te badania i psychotesty i czy badania musze zrobic u jakiegos konkretnego lekarza czy byle jakiego z uprawnieniami ? Pisaliscie tam o jakims skierowaniu od policji ale ja nic nie dostalem do tej pory.
pumba1989
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 20:54

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez Zawiszak89 » sobota 21 marca 2015, 09:55

Mam nadzieje że szybko prawka nie odzyskacie chodź znając nasz kraj niestety tak się stanie .Umiałeś siąść za kierownice ,jechać narombanym ,więc stać cie też by się dowiedzieć papierkowych spraw.Trzeba być kretynem by wypić i jechać stwarzając zagrożenie na drodze robiąc sobie krzywdę i komuś.Moja kumpela została potrącona i zabita przez pijanego debila miał 1.35 % i zbiegł z miejsca wypadku .Szkoda ze w naszym kraju tacy ludzie nie trafiają do pudła na długie lata by mogli przemyśleć swoje zachowanie nooo ale Polska taki kraj .Trzeba wierzyć że za pare lat w końcu zmienią ustawię i odrazu będą trafiać do pudła.
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez rusel » sobota 21 marca 2015, 11:14

Zawiszak czy poza marudzeniem masz jeszcze coś wartościowego w zanadrzu?
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez Zawiszak89 » sobota 21 marca 2015, 11:15

Tak.Żebyś przestał pajacować i się nie udzielał :)
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez rusel » sobota 21 marca 2015, 11:24

Tak.Żebyś przestał pajacować i się nie udzielał :)


to jeszcze poprzyj to jakimś sensownym argumentem
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez pumba1989 » sobota 21 marca 2015, 12:39

a na moje pytania ktos moglby mi odpowiedziec?;p
pumba1989
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 20:54

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez pumba1989 » sobota 21 marca 2015, 13:09

jak za jazde na kacu 2 lata bez prawka, od nowa zdawany egzamin utrata pracy(pracowalem jako zawodowy kierowca) oraz ogromne koszty to chyba wystarczajaca kara wiec sie kolego tak nie zapedzaj z tym wiezieniem bo niedlugo to kare smierci wprowadzisz za jazde pod wplywem.
pumba1989
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 20:54

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez Zawiszak89 » sobota 21 marca 2015, 13:51

jak za jazde na kacu 2 lata bez prawka, od nowa zdawany egzamin utrata pracy(pracowalem jako zawodowy kierowca) oraz ogromne koszty to chyba wystarczajaca kara wiec sie kolego tak nie zapedzaj z tym wiezieniem bo niedlugo to kare smierci wprowadzisz za jazde pod wplywem.

Wszystko na własne życzenie więc pretensje i żale możesz mieć do samego siebie ,jesteś dorosły i wiedziałeś że jadąc pod wpływem alkoholu stwarzasz zagrożenie dla sb i innych .Kara śmierci?Nie...

Ale dożywotnio zabierane Prawo Jazdy i więzienie już zdecydowanie TAK .

@ rusel jesteś albo egzaminatorem albo instruktorem więc powinieneś Mnie rozumieć .Chyba że chodzi o takie twoje pajacowanie i chcesz pokazać jaki ty wielki jesteś bo przecież jazda pod wpływem alkoholu i ze mógł kogoś zabić to nic wielkiego się nie stało co ?
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez rusel » sobota 21 marca 2015, 14:05

Zawiszak w kwestii tego co nazywasz pajacowaniem

Tu masz pytanie

Czy moge jakos wczesniej zrobic juz te badania i psychotesty i czy badania musze zrobic u jakiegos konkretnego lekarza czy byle jakiego z uprawnieniami ? Pisaliscie tam o jakims skierowaniu od policji ale ja nic nie dostalem do tej pory.


Tu masz pajacowanie

Trzeba być kretynem by wypić i jechać stwarzając zagrożenie na drodze robiąc sobie krzywdę i komuś.Moja kumpela została potrącona i zabita przez pijanego debila miał 1.35 % i zbiegł z miejsca wypadku .Szkoda ze w naszym kraju tacy ludzie nie trafiają do pudła na długie lata by mogli przemyśleć swoje zachowanie nooo ale Polska taki kraj .Trzeba wierzyć że za pare lat w końcu zmienią ustawię i odrazu będą trafiać do pudła.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez dmr » sobota 21 marca 2015, 16:43

Jeśli nie dostałeś żadnego skierowania to idź do wydziału komunikacji zapytać się czy musisz je robić. Jeśli tak to oni Ci dadzą skierowanie na te badania i na skierowaniu będzie pisało gdzie je musisz zrobić. A wiem że robi się je w ośrodku medycyny pracy. Badania psychologiczne możesz zrobić u dowolnego psychologa z uprawnieniami do badań kierowców. Potem orzeczenia tych badań zanosisz do wydziału komunikacji i czekasz na koniec zakazu. Z tym że licz się z tym że możesz dostać orzeczenie lekarskie ważne np. 5 lat i wtedy po 5 latach robisz znowu badania tylko lekarskie bo psychologiczne dostaniesz bezterminowe na kat. B. ale wtedy już u dowolnego lekarza a nie w medycynie pracy. Wiąże się to z tym że już prawka bezterminowego nie będzie. Ja na 2 lata dostałem badania a żadnych problemów ze zdrowiem nie mam. Na badaniach lekarskich czekać Cie będzie rozmowa z psychologiem i psychiatrą. Jeżeli któryś z nich stwierdzi że istnieje ryzyko że nadużywasz alkoholu to dostaniesz negatywne orzeczenie. Jak czekałem na swoje orzeczenie końcowe to jeden koleś dostał negatywa bo psychiatra stwierdził że nadużywa. Także trzeba się pilnować co się gada.
dmr
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 01 listopada 2014, 00:34

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez pumba1989 » niedziela 22 marca 2015, 00:03

O nareszcie jakas konkretna odpowiedz zamiast bezsensownych przepychanek, dzieki bardzo. Po weekendzie udam sie wiec do tego wydzialu komunikacji to sie dowiem czegos wiecej. A te badania to faktycznie takie drogie ze okolo 500 zl kosztuja?
pumba1989
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 20 marca 2015, 20:54

Re: Prawo Jazdy po 4 letnim zakazie.

Postprzez szerszon » niedziela 22 marca 2015, 00:15

Badania suma summarum tyle wyniosą Sama psychotechnika 150 zł, lekarz oficjalnie 200 ( tak na B ), jeszcze dojdą psychiczni to się uzbiera.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości