Ponowne podejscie do egzaminu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez paaulinqs » poniedziałek 02 marca 2015, 15:59

Hej :) mam pytanie egzamin zdawałam jeszcze na starych zasadach niestety nie zdałam, prawko sobie odpusciłam i zdecydowałam podejsc do prawa jazdy poraz kolejny ,wiem że moje dokumenty sa w wydziale komunikacji i teraz moje pytanie czy te dokumenty moge odebrać osobiscie do ręki czy wyslą je do WORDU który wybiorę ? i co teraz z profilem kandydata ? zdając wtedy prawo jazdy takie cos nie było konieczne,mógłby mi ktos przybliżyć teraz tą procedurę ? z góry dziękuje za odpowiedz :)
paaulinqs
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 02 marca 2015, 15:54

Re: Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez grzechotek » poniedziałek 02 marca 2015, 17:47

Idziesz do WK wyrobić PKK (jeśli masz ważne badania) i z tym śmigasz się zapisać na egzamin. Tyle.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez paaulinqs » poniedziałek 02 marca 2015, 18:33

No ale musze pobrac swoje dokumenty aby one znalazly się ponownie w Wordzie i teraz pytanie dostane je do reki czy tylko i wyłącznie mi je wysla do wordu ? I co do wyrobienia profilu daje tylko dowod i wszelkie informacje jak badania ,ze mam wazne oni posiadają ?
paaulinqs
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 02 marca 2015, 15:54

Re: Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez grzechotek » poniedziałek 02 marca 2015, 18:42

Idziesz tylko wyrobić PKK i niczym inny się nie musisz martwić, resztę załatwi WK.
Ja czekałem 15 minut na ten papierek. Wypełniasz ten druczek co wypełniałaś przed kursem i możesz dać nowsze zdjęcie jak masz i jeszcze ksero dowodu.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez paaulinqs » poniedziałek 02 marca 2015, 18:51

Bo to tez chodzi o to,ze nie mieszkam w miescie gdzie odesłali papiery i tez prawo jazdy chce zdawac w innym mieście dlatego jezeli nie wydali by mi tych papierów do reki to lepiej wysłać im pismo aby przesłali do wordu bo szkoda tyle km jechać. ,ale jak rozumiem te pkk musze uzupełnić w miejscu zameldowania ?
paaulinqs
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 02 marca 2015, 15:54

Re: Ponowne podejscie do egzaminu

Postprzez grzechotek » poniedziałek 02 marca 2015, 19:06

Tak, PKK wyrabiasz w swoim miejscu zameldowania. A potem to już idziesz do jakiegokolwiek ośrodka egzaminacyjnego z tym papierkiem co Ci dali w WK.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości