Egzamin- ważna sprawa:)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin- ważna sprawa:)

Postprzez kasiorkowa » sobota 31 stycznia 2015, 15:38

Witam!
Piszę do Was w dość nietypowej sprawie. Otóż, kurs na prawo jazdy ukończyłam w 2010 r. w tym samym roku 6 razy zdawałam praktykę, jednakże się nie udało, potem ze względów osobistych musiałam niestety odłożyć sprawę prawa jazdy na później, aż do dnia dzisiejszego. W związku z tym, że zmieniły się zasady, mam pytanie. Czy muszę jeszcze raz zapisać się na kurs od początku? Czy wystarczą dodatkowe jazdy i przygotowanie się na nowych zasadach do egzaminu teoretycznego we własnym zakresie? Oraz może ktoś z Was orientuje się jak to wygląda to od strony prawnej. Zapewne musiałabym się udać do Wordu i co dalej?
Pozdrawiam,
Kasia :)
kasiorkowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 stycznia 2015, 15:34

Re: Egzamin- ważna sprawa:)

Postprzez dylek » sobota 31 stycznia 2015, 16:20

Twój kurs jest ważny.
Idziesz do wydziału komunikacji - wyrabiasz tam PKK (bezpłatnie, od ręki lub 1 dzień czekania)
Z tym numerem idziesz do WORD i zapisujesz się na egzamin.
Tyle.

Jednak od 2010 zmieniła się formuła egzaminu teoretycznego - polecam przysiąść się do niego, bo to nie to samo co kiedyś...
Co do praktyki, to będzie cię obowiązywać eko-jazda i hamowanie silnikiem.
Zważywszy, że po poprzednim kursie było niezbyt fajnie (6x w plecy), oraz że ponad 4 lata już przerwy....ja bym się zastanowił, czy nie warto wykupić kolejnego kursu - tym razem wybierając OSK poszukaj statystyk, opinii...cena czy odległość powinny w wyborze mieć znaczenie drugorzędne jeśli faktycznie chcesz się nauczyć jeździć i zdać.
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości