uwaliłem na ecojeździe

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: uwaliłem na ecojeździe

Postprzez rusel » wtorek 27 stycznia 2015, 21:18

Toż to właśnie energooszczędna zmiana biegów stała się elementem ecodrivingu. Dostałeś x2 N np przy obrotach i tak oto egzaminator stwierdza ze z godnie z dyrektywa unijną jeździsz nieekonomicznie, a w zasadzie zgodnie z tym co laicy w ministerstwie wymyślili.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: uwaliłem na ecojeździe

Postprzez MadridWalker » środa 28 stycznia 2015, 00:15

Po miescie zawsze 1,2,3 i 4 bieg. Jak jezdziłem godziny to kazano mi zmienic z 2 na 3 dopiero przy 45km/h. Na egzaminie jezdziłem cały czas 50km/h na 4 biegu.
Teraz jezdze rowniez na 4 biegu po miescie a redukujac korzystam tylko w czasie skrzyzowania i parkowania. Mimo ze zawaliłes na egzaminie za obroty to powinienes wiedziec ze jak auto ''warczy'' to zmiana bieg na wyzszy. Najprawdopodobniej na wyjezdzaniu 30 h jechałe 2 i 3 tak ze nie slyszałes swoich mysli. Bieg trzeba miec mozliwie wysoki wtedy auto fajnie jedzie a i spalanie mniejsze. Jesli wiesz ze auto juz sie zaczyna drgac to zmieniasz na nizszy. Jesli w trakcie egzaminu bedziesz sie patrzał na wskazówki i kiedy zmienic bieg to napewno oblejesz na czyms innym
MadridWalker
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2014, 11:13

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości