Egzamin Praktyczny 16.01.15

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin Praktyczny 16.01.15

Postprzez Babel » czwartek 15 stycznia 2015, 02:27

Witam. W piątek na Odlewniczej zdaje egzamin Praktyczny na Kat. B, chciałbym się zapytać osób które zdały egzamin właśnie w tym miejscu o jakieś porady które pomógłby mi zmniejszyć trochę stres. Drugie pytanie, czy metoda pokonywania łuku na tak zwane "obroty" jest poprawna(mój instruktor uparł się przy tym sposobie), w czwartek będę miał ostatnie dwie godziny jazd które właśnie wykorzystam tylko i wyłącznie na łuk plus na rozmieszczenie przyrządów sterowania i wyposażenia pojazdu.(nigdy wcześniej tego nie robiłem, jedynie sam prywatnie na stronie WORD'u sprawdziłem zdjęcia Skody z opisami różnych przyrządów,świateł itp.) Wracając do tej metody na "obrót" czy warto jeszcze spróbować nauczyć się manualnie poprzez dokładną obserwacje jazdy po łuku czy lepiej sobie nie mieszać już w głowie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Babel
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 02:05

Re: Egzamin Praktyczny 16.01.15

Postprzez Colossus » czwartek 15 stycznia 2015, 02:37

Jeśli słupki będą ustawione tak jak na nauce bądź bardzo podobnie to powinieneś dać radę, ja tak robiłem łuk i zdałem, chociaż jak wiadomo lepiej na lusterka, ale mnie też tak uczono no i jakoś zdałem :P
Colossus
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek 25 lutego 2013, 20:59

Re: Egzamin Praktyczny 16.01.15

Postprzez Makabra » piątek 23 stycznia 2015, 12:22

Babel napisał(a):Witam. W piątek na Odlewniczej zdaje egzamin Praktyczny na Kat. B, chciałbym się zapytać osób które zdały egzamin właśnie w tym miejscu o jakieś porady które pomógłby mi zmniejszyć trochę stres. Drugie pytanie, czy metoda pokonywania łuku na tak zwane "obroty" jest poprawna(mój instruktor uparł się przy tym sposobie), w czwartek będę miał ostatnie dwie godziny jazd które właśnie wykorzystam tylko i wyłącznie na łuk plus na rozmieszczenie przyrządów sterowania i wyposażenia pojazdu.(nigdy wcześniej tego nie robiłem, jedynie sam prywatnie na stronie WORD'u sprawdziłem zdjęcia Skody z opisami różnych przyrządów,świateł itp.) Wracając do tej metody na "obrót" czy warto jeszcze spróbować nauczyć się manualnie poprzez dokładną obserwacje jazdy po łuku czy lepiej sobie nie mieszać już w głowie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.


Jazda na wyczucie powinna Ci przyjsc latwo, a jest to lepszy sposob niz na obroty. Upieranie sie przy glupim kreceniu na obroty przez Twojego instruktora swiadczy o braku profesjonalizmu z jego strony. ŻAL.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Egzamin Praktyczny 16.01.15

Postprzez sebaj » piątek 23 stycznia 2015, 17:19

@Makabra.Nie wiem czy zauważyłeś,ale gościu zdawał egzamin tydzień temu :wink: Twoja rada dobra,lecz chyba za późno.Jakoś się nie pochwalił,że zdał
sebaj
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota 12 października 2013, 17:49

Re: Egzamin Praktyczny 16.01.15

Postprzez Makabra » piątek 23 stycznia 2015, 19:03

A no fakt sorki. Jakiś debil spamuje po angielsku i pojawił się temat w nowych postach :)
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości