Egzamin Teoretyczny - Jak się uczyć i z czego się uczyć ?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin Teoretyczny - Jak się uczyć i z czego się uczyć ?

Postprzez bryteks111 » wtorek 06 stycznia 2015, 16:26

Witam , jak nie jeden pewnie człowiek ma problem jak zabrać się za uczenie się testów na egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat.B . Chciałbym zacząć się uczyć , nauczyć i zdać na razie chociaż teorie . :D . Niestety nie wiem od czego zacząć , jak skutecznie się nauczyć i gdzie znajdę najbardziej podobne pytania , co są na egzaminie . Chciałbym , abyście doradzili jak wy się uczyliście , jakie mieliście sposoby oraz z jakich stron korzystaliście prócz płyty którą otrzymaliście. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp . :hmm: :hmm:
bryteks111
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 06 stycznia 2015, 16:14

Re: Egzamin Teoretyczny - Jak się uczyć i z czego się uczyć

Postprzez Zawiszak89 » wtorek 06 stycznia 2015, 16:28

Kodeks drogowy znać od podstaw,książkę przeczytać całą.Testy robić na koniec ...
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00

Re: Egzamin Teoretyczny - Jak się uczyć i z czego się uczyć

Postprzez Aleksja » wtorek 08 września 2015, 15:13

Ja uczę się dzięki aplikacji, którą mam w swoim telefonie (testynaprawojazdy.eu/). Siedzę nad tym drugi tydzień i muszę przyznać, że już jest lepiej.
Aleksja
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 26 sierpnia 2015, 09:35

Re: Egzamin Teoretyczny - Jak się uczyć i z czego się uczyć

Postprzez doedeer » wtorek 15 września 2015, 23:24

Mi oprócz robienia WSZYSTKICH testów z płyty pomogło także przeczytanie kodeksu drogowego od deski do deski- zdałam na 70 pkt, wcześniej - z nie do końca zrobionymi testami - miałam po 57.
doedeer
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 13 września 2015, 17:47


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości