Arkusz egzaminacyjny: n-neg i p-poz

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Arkusz egzaminacyjny: n-neg i p-poz

Postprzez Stanislavv » czwartek 01 stycznia 2015, 15:55

Hej, 30 grudnia zdawałem egzamin i do tej pory myślałem, że zdałem. Po rozmowach ze znajomymi i odwiedzenia paru stron w internecie mam niestety wątpliwości, popełniłem kilka błędów: brak kierunkowskazu przy omijaniu i pomyliłem zjazdy na rondzie i mam zaznaczoną ptaszek w n-neg i ptaszek w p-poz i to jest chyba okej. Martwi mnie ostatni punkt 31.Respektowanie zasad techniki kierowania pojazdami tam sytuacja wygląda tak - Obrazek
no i moje pytanie czy zdałem czy nie? Niepotrzebnie chyba czytałem te brednie w internecie, że ktoś z wynikiem pozytywnym nie zdał i teraz zamartwiam się, na stronie infocar ciągle jest PKK zostało pobrane przez WORD i się szybko nie zmieni z racji tych wolnych dni roboczych.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Stanislavv
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 stycznia 2015, 15:41

Re: Arkusz egzaminacyjny: n-neg i p-poz

Postprzez szerszon » czwartek 01 stycznia 2015, 16:07

Wynik masz pozytywny, a tam gdzie masz dwa negatywy to nie zadanie egzaminacyjne tylko parametr.Zapłać stówkę z groszami za PJ i oczekuj odbioru.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Arkusz egzaminacyjny: n-neg i p-poz

Postprzez Anett » czwartek 01 stycznia 2015, 16:25

Jest pozytywny także o nic się nie martw. Czekaj na dokument
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Arkusz egzaminacyjny: n-neg i p-poz

Postprzez Zawiszak89 » czwartek 01 stycznia 2015, 16:26

Skoro wyraźnie masz napisanie wynik pozytywny i pisze jak byk to czym ty sie zamartwiasz?Sam szukasz sobie problemu na siłę .ZDAŁEŚ!A widnieje ci ten status bo nie zapłaciłes za prawko i dopóki nie uregulujesz wpłaty tak będzie.Jedź jutro do Wydziału Komunikacji ,zapłac i czekaj .Ja czekałem na prawko 10 dni.Ale im szybciej zapłacisz tym lepiej.Pozdro :wink: :!:
27.08.2009- Zdane Prawko
Zawiszak89
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela 28 grudnia 2014, 12:00


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości