Wideorejestrator na egzaminie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Wideorejestrator na egzaminie.

Postprzez dylek » niedziela 21 grudnia 2014, 10:40

Makabra....poszukaj w necie frazy "okulary V9 " - zainwestuj...zaufanym kursantom pożyczaj na egzamin.... Nie sądzę, by ktoś miał zastrzeżenia :D - nawet ci, którzy tutaj piszą, byś zapomniał o nagrywaniu egzaminu :P
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Wideorejestrator na egzaminie.

Postprzez LeszkoII » niedziela 21 grudnia 2014, 19:43

Rozumiem, że jakiś bez-interpretacyjny ZAKAZ utrwalania w formie audio/video przebiegu z egzaminu JEST?

Prawda jest taka, że nagrywać można wszystko i wszędzie ale rozpowszechniać wizerunek osób już nie.

Jeśli się mylę, proszę o podstawy prawne, bo raczej po to został założony wątek a nie po do żeby dostawac odpowiedzi w stylu:
oskbelfer napisał(a):Nie ma takiej opcji...
"Specjalista to ktoś, kto wie wszystko o czymś i nie wie nic o czymkolwiek innym. W miarę postępów specjalizacji, to w końcu specjalista będzie to ktoś taki, kto wie wszystko o niczym i nie wie niczego o wszystkim" - śp. Józef Kossecki
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Wideorejestrator na egzaminie.

Postprzez Makabra » niedziela 21 grudnia 2014, 20:21

dylek napisał(a):Makabra....poszukaj w necie frazy "okulary V9 " - zainwestuj...zaufanym kursantom pożyczaj na egzamin.... Nie sądzę, by ktoś miał zastrzeżenia :D - nawet ci, którzy tutaj piszą, byś zapomniał o nagrywaniu egzaminu :P


Wiem, widziałem takie coś :mrgreen: Szkoda mi trochę hajsu na takie okulary, skoro mam już jeden rejestrator.

LeszkoII napisał(a):Rozumiem, że jakiś bez-interpretacyjny ZAKAZ utrwalania w formie audio/video przebiegu z egzaminu JEST?

Prawda jest taka, że nagrywać można wszystko i wszędzie ale rozpowszechniać wizerunek osób już nie.

Jeśli się mylę, proszę o podstawy prawne, bo raczej po to został założony wątek a nie po do żeby dostawac odpowiedzi w stylu:
oskbelfer napisał(a):Nie ma takiej opcji...


Podobno egzaminator jest tak jak i policjant urzędnikiem publicznym, czy coś w tym stylu... Nie wiem jak to do końca działa. Podstawy prawnej oczywiście nie przytoczył nikt, w rozporządzeniu dot egzaminowania jest kilka słów o tym kiedy egzamin się nie może rozpocząć,a słowa tam nie ma o wideorejestratorze :P
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Wideorejestrator na egzaminie.

Postprzez oskbelfer » niedziela 21 grudnia 2014, 21:26

Makabra napisał(a):
rusel napisał(a):Naduzyciem moze byc rozpwszechnianie materialow w sieci, manipulacja nagrania, podkladanie sciezki dzwiekowej.


No i co z tego? Mogę sobie z mojej kamery w elce taki filmik zmontować i napisać że to niby z egzaminacyjnego pojazdu, co za różnica. Chodzi mi bardziej o zastąpienie mojej osoby na egzaminie jako obserwatora nagraniem z przebiegu egzaminu.



masz problem ? przecież możesz z każdym kursantem iść na egzamin... przy okazji będziesz im wytrzepywał pampersy ?

Weź makabra skończ "cudować"

Dylek Ci napisał - kup kamerke w okularach i jaraj się do woli...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości