egzaminator

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: egzaminator

Postprzez oskbelfer » czwartek 04 grudnia 2014, 18:41

viktorio napisał(a):Ja nie mam problemu w niczym, ale dowodzi to, że czy ktoś zda za 1. zależy nie tylko od umiejętności(oczywiście są decydujące, ale nie tylko one).



wiec skoro to ma być moto, to nie wymyslaj cudów na kiju.... masz problem z motocyklem trafić w pas ruchu dla co najmniej osobówki ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: egzaminator

Postprzez viktorio » czwartek 04 grudnia 2014, 19:58

Gdybym miał takie problemy nie wyjechałbym nawet z placu pytałem kierowany czystą ciekawością jak to jest z podejściem egzaminatora a zdaniem egzaminu, rusel już rozwiązał moje wątpliwości, a w moto takim błędem może być np. ruszenie z prawej nogi.
viktorio
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota 29 listopada 2014, 21:04

Re: egzaminator

Postprzez ks-rider » czwartek 04 grudnia 2014, 20:46

viktorio napisał(a):Przykładowo pokonuję skrzyżowanie i delikatnie, zewnętrzną częścią opony najeżdżam na linię między pasami może być tak, że jeden uda, że czegoś takiego nie widział skoro delikatnie, a drugi zanotuje błąd, albo mam np. jeden błąd za nieprawidłową zmianę pasa, i pojawia się sytuacja taka jak wyżej, jeden może to uznać za drugi ten sam błąd, a ktoś łagodniejszy wpisać to do innej rubryki takiej jak pokonywanie skrzyżowania?


Za dotkniecie lini w ruchu drogowym u mnie jest koniec egzaminu, bo wlasnie miales wypadek i uderzyles w mor / sciane - tak bowiem traktowane jest " delikatne " najechanie na Linie, zwlaszcza motocyklem. Jezeli wiec najechales motocyklem, to niema co mowic o panowaniu nad sprzetem.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: egzaminator

Postprzez Bobo18 » piątek 05 grudnia 2014, 17:03

dzis mialem sytuacje... nie jezdzilem po Słupsku jakies 4 tygodnie... na placu wszystko ladnie pieknie.. Potem w ruchu 3-4 błedy może 5 jeździliśmy już dobre 40minut i nagle rondo... pojazdy nie wiem czy zjeżdżały czy nie ale jechały z 50metrów z prawym kierunkiem to chu... myśle jade dalej a tu ona buff po hamulcach, a jej mowie "no przeciez oni chcieli w prawo skręcić ta nauka jazdy i ten drugi to w czym problem?" a ona ze "wymusiłem" nie wiem czy wymusiłem czy nie...
23.10.2014 teoria zdana za 1 :P :D
06.11.2014 dwu kierunkowa ;/
24.11.2014 jeb.ny plac ;/
04.12.2014 Wymuszenie ;/
18.12.2014 ZDAŁEM !! :D
Bobo18
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 08 listopada 2014, 18:30

Re: egzaminator

Postprzez Makabra » piątek 05 grudnia 2014, 18:13

Jak nie skrecili to wymusiles. Zapamietaj sobie podstawowa niepisana zasade, kierunkowskaz innego uczestnika gowno znaczy, liczy sie kierunek w ktorym faktycznie pojedzie.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: egzaminator

Postprzez ks-rider » piątek 05 grudnia 2014, 20:43

Bobo18 napisał(a):a jej mowie "no przeciez oni chcieli w prawo skręcić ta nauka jazdy i ten drugi to w czym problem?" a ona ze "wymusiłem" nie wiem czy wymusiłem czy nie...


Sie tak b. niesmialo zapytam, a skad Ty wiesz, ze oni chcieli w prawo ? Gdybym za kazde pomylkowe wlaczenie kierunkowskazu mial po zlotowce, to pisalbym obecnie z Karaibow wystawiajac alabasterowe cialo do slonca a dwoch murzynow by mnie przy tym wachlowalo, trzeci niosl drinka a czwarty paznokcie od nog obgryzal :mrgreen:

I Joanna Cie oblala ? :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: egzaminator

Postprzez Bobo18 » piątek 05 grudnia 2014, 20:57

ks-rider napisał(a):
Bobo18 napisał(a):a jej mowie "no przeciez oni chcieli w prawo skręcić ta nauka jazdy i ten drugi to w czym problem?" a ona ze "wymusiłem" nie wiem czy wymusiłem czy nie...


Sie tak b. niesmialo zapytam, a skad Ty wiesz, ze oni chcieli w prawo ? Gdybym za kazde pomylkowe wlaczenie kierunkowskazu mial po zlotowce, to pisalbym obecnie z Karaibow wystawiajac alabasterowe cialo do slonca a dwoch murzynow by mnie przy tym wachlowalo, trzeci niosl drinka a czwarty paznokcie od nog obgryzal :mrgreen:

I Joanna Cie oblala ? :mrgreen:

:wink:

Pani Teodezja... Wy tak specjalnie oblewacie zeby kaską sie dzielić co nie? :D 5zł za wtargniecie pieszych na jezdnie ale macie zarobek co nie?
23.10.2014 teoria zdana za 1 :P :D
06.11.2014 dwu kierunkowa ;/
24.11.2014 jeb.ny plac ;/
04.12.2014 Wymuszenie ;/
18.12.2014 ZDAŁEM !! :D
Bobo18
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 08 listopada 2014, 18:30

Re: egzaminator

Postprzez ks-rider » sobota 06 grudnia 2014, 14:28

Bobo18 napisał(a):Wy tak specjalnie oblewacie zeby kaską sie dzielić co nie? :D 5zł za wtargniecie pieszych na jezdnie ale macie zarobek co nie?


No to teraz koledzy po fachu beda mieli polewke :mrgreen:

Wiesz, ja tam zawsze ustawiam kilku kierowcow i kilku pieszych aby w odpowiednim momencie....reszte sobie dopisz, tyle, ze ja nie egzaminuje :mrgreen:

W sekrecie powiem Ci, ze jak sie ma wielkie EGO a w realu sie nie ogarnia to pozniej pisze sie takie p i e r d o l y jak wyzej Twoje. Dokup sobie godzin albo drugi kurs i ucz sie az bedziesz umial.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: egzaminator

Postprzez Bobo18 » sobota 06 grudnia 2014, 15:47

ks-rider napisał(a):
Bobo18 napisał(a):Wy tak specjalnie oblewacie zeby kaską sie dzielić co nie? :D 5zł za wtargniecie pieszych na jezdnie ale macie zarobek co nie?


No to teraz koledzy po fachu beda mieli polewke :mrgreen:

Wiesz, ja tam zawsze ustawiam kilku kierowcow i kilku pieszych aby w odpowiednim momencie....reszte sobie dopisz, tyle, ze ja nie egzaminuje :mrgreen:

W sekrecie powiem Ci, ze jak sie ma wielkie EGO a w realu sie nie ogarnia to pozniej pisze sie takie p i e r d o l y jak wyzej Twoje. Dokup sobie godzin albo drugi kurs i ucz sie az bedziesz umial.

:wink:
to kim pan jest? :P instruktorem? ja juz nic nie rozumiem ...
23.10.2014 teoria zdana za 1 :P :D
06.11.2014 dwu kierunkowa ;/
24.11.2014 jeb.ny plac ;/
04.12.2014 Wymuszenie ;/
18.12.2014 ZDAŁEM !! :D
Bobo18
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 08 listopada 2014, 18:30

Re: egzaminator

Postprzez Karolina96 » sobota 06 grudnia 2014, 22:39

Pana P.T to ja znam, na teorii na niego trafiłam i na praktycznym. Też miałam wrażenie, że gdzieś mu się śpieszy, ale widzę, że to u niego normalne. :mrgreen: Chociaż w sumie to pierwszy raz słyszę negatywną opinię na jego temat. :wink:
Karolina96
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 04 grudnia 2014, 08:45

Re: egzaminator

Postprzez ks-rider » niedziela 07 grudnia 2014, 01:09

Bobo18 napisał(a): to kim pan jest? :P instruktorem? ja juz nic nie rozumiem ...


Szkole.

Jak posiedzisz tu na Forum troche dluzej i poczytasz to wiele zrozumiesz.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: egzaminator

Postprzez Bobo18 » niedziela 07 grudnia 2014, 13:41

Karolina96 napisał(a):Pana P.T to ja znam, na teorii na niego trafiłam i na praktycznym. Też miałam wrażenie, że gdzieś mu się śpieszy, ale widzę, że to u niego normalne. :mrgreen: Chociaż w sumie to pierwszy raz słyszę negatywną opinię na jego temat. :wink:

pewnie teraz znow na niego trafie :) a przymyka oko na niektóre błędy czy od razu koniec? czy ostro trzyma sie zasad? :P
23.10.2014 teoria zdana za 1 :P :D
06.11.2014 dwu kierunkowa ;/
24.11.2014 jeb.ny plac ;/
04.12.2014 Wymuszenie ;/
18.12.2014 ZDAŁEM !! :D
Bobo18
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 08 listopada 2014, 18:30

Re: egzaminator

Postprzez Karolina96 » niedziela 07 grudnia 2014, 18:28

Bobo18 napisał(a):
Karolina96 napisał(a):Pana P.T to ja znam, na teorii na niego trafiłam i na praktycznym. Też miałam wrażenie, że gdzieś mu się śpieszy, ale widzę, że to u niego normalne. :mrgreen: Chociaż w sumie to pierwszy raz słyszę negatywną opinię na jego temat. :wink:

pewnie teraz znow na niego trafie :) a przymyka oko na niektóre błędy czy od razu koniec? czy ostro trzyma sie zasad? :P


Niektórzy chwalą Panią o świetnym imieniu i nazwisku, niektórzy na nią narzekają, tak samo jak na Pana P, nie idzie stwierdzić, jak jest faktycznie. :wink:
Ja u niego zdałam, było to moje drugie podejście, więc mam porównanie z innym egzaminatorem - Panem A.K.
I o wiele lepiej jeździło mi się właśnie z Panem A. Był na prawdę miły, nawet coś tam podpowiadał, nie wprowadzał w błąd ani nic z tych rzeczy. Po prostu wykonywał swoją pracę z uśmiechem na twarzy, co na pewno kursantom pomaga. Gdyby nie to, że zachciało mi się wymuszać to bym miała u niego zdane. :mrgreen:

Pan P. sprawiał wrażenie takiego bardziej oziębłego, ale nie był taki straszny. Jak w pewnym momencie zgłupiałam i nie wiedziałam, gdzie skręcać, bo jakieś dziwne skrzyżowanie było to zapytałam go i mi podpowiedział. Zdarzyło mi się gwałtowanie przyhamować, bo ktoś wyskoczył nagle na jezdnie, ale nie zwrócił uwagi (szczerze mówiąc to myślę, że też tego nie zauważył). Tylko raz powiedział mi "błąd" i było to przed rondem. Nawet nie wiedziałam o co mu chodzi. Wyjaśnił mi dopiero jak wróciliśmy do Wordu, okazało się, że przekroczyłam prędkość, bo komuś się zachciało tam stawiać znak ograniczenia prędkości do 30 tydzień przed moim egzaminem, a ja go nie zauważyłam, bo się skupiłam na zmianie pasa. :mrgreen:
Oczywiście pokierował mnie na następną uliczkę gdzie było takie samo ograniczenie, żeby zobaczyć, czy znowu przekroczę prędkość, ale tym razem znak widziałam. :thumb2:
Nie zapominaj o kierunkach, światłach, nie wymuszaj, nie jedź na ręcznym (też się zdarza niektórym :D ), patrz na znaki a będzie dobrze. :D Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o Panu Z.S. i H.B., ale to już zależy też dużo od szczęścia, powodzenia. :spoko:
Karolina96
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 04 grudnia 2014, 08:45

Re: egzaminator

Postprzez Bobo18 » niedziela 07 grudnia 2014, 18:39

Karolina96 napisał(a):
Bobo18 napisał(a):
Karolina96 napisał(a):Pana P.T to ja znam, na teorii na niego trafiłam i na praktycznym. Też miałam wrażenie, że gdzieś mu się śpieszy, ale widzę, że to u niego normalne. :mrgreen: Chociaż w sumie to pierwszy raz słyszę negatywną opinię na jego temat. :wink:

pewnie teraz znow na niego trafie :) a przymyka oko na niektóre błędy czy od razu koniec? czy ostro trzyma sie zasad? :P


Niektórzy chwalą Panią o świetnym imieniu i nazwisku, niektórzy na nią narzekają, tak samo jak na Pana P, nie idzie stwierdzić, jak jest faktycznie. :wink:
Ja u niego zdałam, było to moje drugie podejście, więc mam porównanie z innym egzaminatorem - Panem A.K.
I o wiele lepiej jeździło mi się właśnie z Panem A. Był na prawdę miły, nawet coś tam podpowiadał, nie wprowadzał w błąd ani nic z tych rzeczy. Po prostu wykonywał swoją pracę z uśmiechem na twarzy, co na pewno kursantom pomaga. Gdyby nie to, że zachciało mi się wymuszać to bym miała u niego zdane. :mrgreen:

Pan P. sprawiał wrażenie takiego bardziej oziębłego, ale nie był taki straszny. Jak w pewnym momencie zgłupiałam i nie wiedziałam, gdzie skręcać, bo jakieś dziwne skrzyżowanie było to zapytałam go i mi podpowiedział. Zdarzyło mi się gwałtowanie przyhamować, bo ktoś wyskoczył nagle na jezdnie, ale nie zwrócił uwagi (szczerze mówiąc to myślę, że też tego nie zauważył). Tylko raz powiedział mi "błąd" i było to przed rondem. Nawet nie wiedziałam o co mu chodzi. Wyjaśnił mi dopiero jak wróciliśmy do Wordu, okazało się, że przekroczyłam prędkość, bo komuś się zachciało tam stawiać znak ograniczenia prędkości do 30 tydzień przed moim egzaminem, a ja go nie zauważyłam, bo się skupiłam na zmianie pasa. :mrgreen:
Oczywiście pokierował mnie na następną uliczkę gdzie było takie samo ograniczenie, żeby zobaczyć, czy znowu przekroczę prędkość, ale tym razem znak widziałam. :thumb2:
Nie zapominaj o kierunkach, światłach, nie wymuszaj, nie jedź na ręcznym (też się zdarza niektórym :D ), patrz na znaki a będzie dobrze. :D Słyszałam jeszcze pozytywne opinie o Panu Z.S. i H.B., ale to już zależy też dużo od szczęścia, powodzenia. :spoko:

a taki starszy pan czesto wychodzi na papieroska jeszcze egzaminuje? :) moze by nie bylo zle :) tylko ten nieszczesny slupek za 2 razem ....
23.10.2014 teoria zdana za 1 :P :D
06.11.2014 dwu kierunkowa ;/
24.11.2014 jeb.ny plac ;/
04.12.2014 Wymuszenie ;/
18.12.2014 ZDAŁEM !! :D
Bobo18
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 08 listopada 2014, 18:30

Re: egzaminator

Postprzez Karolina96 » niedziela 07 grudnia 2014, 18:46

Robisz łuk na wyczucie czy masz wyuczony sposób z obrotami kierownicą? Bo w zasadzie jak się nauczysz tego sposobu to nie powinieneś mieć kłopotu z łukiem.
Karolina96
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 04 grudnia 2014, 08:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości