Czy to ma jakiś sens? Egzamin a1 w grudniu.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy to ma jakiś sens? Egzamin a1 w grudniu.

Postprzez viktorio » sobota 29 listopada 2014, 21:12

Tak jak w temacie, czy zdawanie egzaminu praktycznego na a1 ma teraz jakiś sens, czy lepiej poczekać do wiosny i dokupić sobie jazdy przed nim w lepszą pogodę?

To by było moje drugie podejście, za pierwszym razem nie zdałem na placu bo 2 razy przed ruszeniem do ominięcia przeszkody zapomniałem się rozejrzeć(stres + -2 temperatury). Jestem pewny, że gdybym się rozejrzał, to plac bym zaliczył slalom wolny i 8 zrobiłem bezbłędnie, szybki przejechałem jakieś 40 km/h nawet nie muskając pachołków. Nie jestem pewny swoich umiejętności na mieście, mój instruktor powiedział, że jeśli po mieście będę jeździł tak jak na kursie to mam 50% szans, że zdam. Normalnie bym oczywiście dokupił teraz jazdy, ale mój osk już nie szkoli o tej porze roku. Czy jest sens w takich warunkach jeszcze raz próbować, zobaczyć jak mi to idzie, czy lepiej sobie w tym roku darować i dopiero jak będzie ciepło zdawać?
viktorio
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota 29 listopada 2014, 21:04

Re: Czy to ma jakiś sens? Egzamin a1 w grudniu.

Postprzez Anett » sobota 29 listopada 2014, 21:34

Lepiej od razu do tego podejść
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Czy to ma jakiś sens? Egzamin a1 w grudniu.

Postprzez viktorio » niedziela 30 listopada 2014, 15:58

A wie ktoś jak to jest z egzaminowaniem w tej temperaturze?

Teoretycznie na ominięciu przeszkody trzeba mieć 50 km/h, a przy slalomie szybkim 30. Egzaminatorzy ostro na to patrzą o tej porze roku? Niby umiem to tak przejechać, ale czuję, że te opony się do asfaltu nie lepią i takie balansowanie przy szybkiej(jak na plac) jeździe pachnie mi upadkiem.
viktorio
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota 29 listopada 2014, 21:04

Re: Czy to ma jakiś sens? Egzamin a1 w grudniu.

Postprzez viktorio » czwartek 11 grudnia 2014, 15:39

Ok, już po temacie poszedłem i dzisiaj za 2. razem zdałem.
viktorio
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota 29 listopada 2014, 21:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości