Praktyczny pytania

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Praktyczny pytania

Postprzez lith » niedziela 30 listopada 2014, 19:01

Nie da? o.O
No ale nieważne, jak napisano wyżej często takie miejsce wcale nie spełnia tego wymogu, ba bywa, ze wcale nie jest pomiędzy 2 samochodami, wjazd tyłem musi wyglądać wtedy dość komicznie. Ale spoko, dowiedziałem się czego chciałem ;)
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Praktyczny pytania

Postprzez aissak » niedziela 30 listopada 2014, 19:11

1. Ja miałam na dwóch egzaminach parkowanie równoległe tyłem, więc się zdarza. Prostopadłe tyłem nie miałam, chyba nie ma tego na egzaminie
2.Można trafić na tego samego egzaminatora.
aissak
 
Posty: 80
Dołączył(a): piątek 13 września 2013, 00:24

Re: Praktyczny pytania

Postprzez lolano » poniedziałek 01 grudnia 2014, 20:41

A jak się zaparkuje 1 raz źle tzn zaparkujesz dobrze, ale zapomnisz o kierunkowskazie to egzamin oblamy? Czy jadę dalej i za jakiś czas daje mi możliwośc 2 próby? bo na tej kartce egzmainacyjnej są dwie próby
lolano
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 15 października 2014, 20:09

Re: Praktyczny pytania

Postprzez jasper1 » poniedziałek 01 grudnia 2014, 20:58

Jak nie stworzysz zagrożenia, to masz druga próbę.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Praktyczny pytania

Postprzez Andres » poniedziałek 01 grudnia 2014, 22:45

lolano napisał(a):A jak się zaparkuje 1 raz źle tzn zaparkujesz dobrze, ale zapomnisz o kierunkowskazie to egzamin oblamy? Czy jadę dalej i za jakiś czas daje mi możliwośc 2 próby? bo na tej kartce egzmainacyjnej są dwie próby



no właśnie pisałem, że zapomniałem o kierunku przy parkowaniu i miałem jako błąd... ale potem miałem parkowanie prostopadłe i dobrze ( ważne żebyś miał zaliczone jakieś bo inaczej nie możesz zdać )

ogólnie to zapomniałem jeszcze o używaniu kierunkowskazu na drodze jednokierunkowej gdzie samochody stały po prawej a ja wjechałem na lewą część jakby pasa
miałem na kartce chyba z 3 ptaszki w tej rubryce, że źle no ale prawie zawsze masz drugą próbę na tym samym lub na czymś podobnym
i zdałem :)
Andres
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 13 listopada 2014, 00:39

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 47 gości