Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez jasper1 » wtorek 18 listopada 2014, 21:29

A ja pamiętam Twój watek "Kilka pytań..." eugeniuszu i myślę, że albo odreagowujesz tu swoje frustracje fantazjując na temat tego, co byś powiedział temu uśmiechającemu się egzaminatorowi, albo zwyczajnie tollujesz. :)
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez skov » wtorek 18 listopada 2014, 21:38

JAKUB napisał(a):Możesz (bez dodatkowych opłat) poprosić na egzamin osobę z nadzoru (Urząd Marszałkowski). Taka sytuacja zdyscyplinuje Ciebie i nie pozwoli egzaminatorom "jeździć po Tobie jak po burej suce". Nerwy to zły doradca.


tyle że to on po egzaminatorze pojechał "jak po burej suce" a nie na odwrót a za to nie obawiałbym się jakiejś zemsty a raczej paragrafu z kodeku wykroczeń o ile było ostro:
Art. 226. § 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez ks-rider » środa 19 listopada 2014, 00:12

Ty chyba faktycznie blazen jestes ?

Dowiedz sie, gdzie jest osrodek dozoru tego osrodka egzaminujacego, ubierz sie czysto i schludnie i pojdz porozmawiaj z nadzorujacym.

Przedstaw sytuacje tak jak zrobiles to tu i odczekaj co nadzorujacy poradzi.

Do dyrektora tej instytucji tez bym pismo ze skarga wystosowal, bo zachowanie egzaminatora jezeli tak faktycznie bylo, jest ponizej kostek.

Moze byc tak, ze nieoficjalnie jestes tam spalony, ale niekoniecznie musi tak byc. Jezeli zdecydujesz sie na ponowny egzamin w tym osrodku, to wystosowal bym pismo w ktorym zadal bym innego egzaminatora przy nastepnym egzaminie.

Oprocz tego zadal bym pisemnej odpowiedzi na kazde wystosowane pismo.

Resume, K u t a f o n y byly, sa i dalej beda.

A komu ten pantofelek pasuje, niech go sobie zalozy. Panowie forumowi egzaminatorzy nie spinac sie, nie do Was !

Skov

a tak z ciekawosci zapytam, co Ty bys zrobil jezeli by Ciebie ktos w ten sposub najpierw osmieszyl a pozniej sprowokowal. Podejrzewam, ze ja bym sie nawet nie pytal tylko w ryj.....

by sie kutafon kultury a co wazniejsze profesjonalizmu nauczyl.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez LexiconAvenue » środa 19 listopada 2014, 01:59

eugeniusz, nie chciałabym Cię spotkać na drodze, jeszcze bym po ryju oberwała ;)
A tak serio- ja rozumiem, że komuś mogą puścić nerwy, ale są pewne granice i Ty je zdecydowanie przekroczyłeś. Na temat egzaminatora się nie wypowiadam, ale nawet, jeśli zachował się nieodpowiednio, czy nawet bezprawnie, nie usprawiedliwia to Twojej reakcji. Inna sprawa, że w opisywanej sytuacji oblałeś, bo Ci zgasło auto, o czym sam piszesz. I że nie umiesz jeździć poza swoim miastem.
Agresja, chamstwo, niepewność i wynikające z niej kompleksy - idealny przepis na polskiego kierowcę, dzięki któremu utrzymujemy się w czołówce w kwestii ofiar śmiertelnych na drogach.
Would you get hip to this kindly tip
And go take that California trip
Get your kicks on Route 66
Avatar użytkownika
LexiconAvenue
 
Posty: 189
Dołączył(a): środa 29 sierpnia 2012, 14:17
Lokalizacja: gleiTHENburg

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez grzechotek » środa 19 listopada 2014, 10:12

Zachowałeś się bardzo brzydko, jesteś nerwowy i dlatego pewnie nie zdałeś. Człowiek w nerwach nie panuje nad sobą i łatwo popełnić błąd. Nie wiem czy wiesz, ale głos też w środku jest nagrywany.
Jeśli chcesz zdać w tym samym ośrodku to musisz się przygotować na perfekt, egzaminatorzy znają miasto bardzo dobrze i będzie Cię brał tam gdzie łatwo wymusić pierwszeństwo itp. A jak nie to zmiana ośrodka, może nóż widelec trafi Ci się łatwiejsze miasto. Postaw się na jego miejscu co Ty byś zrobił gdyby ktoś takie rzeczy powiedział ?
Egzaminator też człowiek, każdy myśli że oni specjalnie chcą każdego oblać. Byłem wczoraj w ośrodku i patrzyłem jak zdają na placu, jak komuś gaśnie auto 2x albo wali w pachołek to co egzaminator może zrobić.
To samo jest na mieście, jeśli on zauważy że nie patrzysz po znakach, to będzie Cię brał w trudniejsze skrzyżowania i w końcu wymusisz pierwszeństwo.
grzechotek
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 07 czerwca 2014, 08:04

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez rusel » środa 19 listopada 2014, 10:20

Jakoś nie przekonuje mnie ta historia...
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez disaster » środa 19 listopada 2014, 12:14

Historia jak historia.
Rzeczy zdarzają się różne, a to ktoś komuś zagrozi obiciem twarzy, ktoś twarz obije, a to kto inny wyjedzie z placu manewrowego przez płot na krajówkę.

Na podstawie opisu nasuwa mi się myśl, że autor wątku powinien udać się na badania psychologiczne, sprawdzające czy nadaje się na kierowcę.
W życiu parę razy spotkałem się z takimi nerwusami, co z łapami do mnie lecieli bo na przykład użyłem klaksonu gdy gamoń wpakował mi się pod auto wyjeżdżając z podporządkowanej.
Co ciekawe, ludzie ci bardzo szybko wracali do swoich autek jak wysiadałem z kluczem teleskopowym...

Panowanie nad emocjami jest cechą niezbędną każdemu kierowcy.
Z jednej strony pozwala na prawidłowe zachowanie się w sytuacji zagrożenia, z drugiej pozwala na właściwą ocenę sytuacji po wypadku.
Panując nad emocjami ograniczamy też ryzyko popełnienia przez siebie jakiegoś błędu.

Autor wątku nie panuje nad emocjami i to jest jego podstawowy problem. Być może został sprowokowany, być może nie. Być może egzaminator również nad emocjami nie panuje, ale nie uprawnia to autora do bluzgania na kogoś, czy do grożenia mu.

Co do samego egzaminu - kandydat z egzaminatorem nie muszą się lubić, jeśli kandydat umie jeździć to zda. Jeśli zostanie złośliwie uwalony - jest film.
W tym przypadku, gdy mosty zostały spalone, lepiej przenieść się do innego ośrodka.
Ty masz rację, a ja mam karabin.
Avatar użytkownika
disaster
 
Posty: 937
Dołączył(a): wtorek 17 października 2006, 16:41

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Ozi1989 » środa 19 listopada 2014, 12:34

Nie wytrzymałem i w nerwach zapytałem go, cytuję "A w ryj chcesz?".

Możesz zapomnieć już że zdasz ten egzamin.Na chamstwo i buractwo niema żadnego wytłumaczenia.Mam nadzieje że zdasz za 20 razem to może cię to czegoś nauczy i zrozumiesz że chamstwem nie osiągniesz nic .Na twoim miejscu zdawałbym w innym ośrodku bo tam nie zdasz przynajmniej mam taką nadzieję...Każdemu Egzaminatorowi jaki by nie był szacunek się należy :!:
2013.10.27 -Kierowca Peugeot 407
Ozi1989
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 11 listopada 2014, 13:25

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez rusel » środa 19 listopada 2014, 13:58

Rzeczy zdarzają się różne


jak np opowiadanie bajek na forum, a z taką mamy do czynienia
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez ks-rider » środa 19 listopada 2014, 14:49

rusel napisał(a):
Rzeczy zdarzają się różne


jak np opowiadanie bajek na forum, a z taką mamy do czynienia


Byc moze tak a byc moze nie.

w zeszlym roku nie przyszla mi na jazde kursantka. napisala, ze nie mogla bo w ogrodzie ugryzla ja zmija.

Tez bajak ?

Dwa tygodnie pozniej pokazywala widoczne jeszcze slady. Skaw wiec wiesz, ze nie bylo tak jak autor opisal ?

Ludzie sa ludzmi i rozne rzeczy sie zdarzaja. Mi kiedys egzaminator w oczy powiedzial, ze najechalem na linie, a definitywnie nie najechalem. Dzis co najwyzej moge zalowac, ze to ja mu w ryj nie dalem.

Teraz mozecie ze mna pojechac, ze powinienem sie przebadac i jakies smieszne psychologiczne przejsc :mrgreen: :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez disaster » środa 19 listopada 2014, 15:15

Czuj się pojechany :lol:
Ty masz rację, a ja mam karabin.
Avatar użytkownika
disaster
 
Posty: 937
Dołączył(a): wtorek 17 października 2006, 16:41

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Borys_q » środa 19 listopada 2014, 16:35

"A w ryj chcesz?"


Trzeba było kulturalnie, np "Czy szanowny Pan Egzaminator chce może w ryj", ładnie to tak ze starszymi ludźmi na Ty? A tak na poważnie w ryj to ty powinieneś porządnie dostać to może byś się opanował.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Ozi1989 » czwartek 20 listopada 2014, 11:40

Ja jak zdawałem to nie przyszło mi nigdy na myśl by tak do egzaminatora się odezwać bo wiedziałem że po 1 nie mam racji a po 2 od razu śmiało mógłbym zabierać papiery z WORDU.Jestem ciekaw opinii instruktorów co o tym myślą którzy tutaj są bo widzę że po nie którzy są instruktorami L co oni myślą o całej tej sytuacji .Z Miesiąc temu przejechałem się do Wordu po wspominać stare czasy i patrzyłem jak ludzie zdają .Kobieta wyjeżdża zgasł jej ,potem zawadza lusterkiem o pachołek i mało tego się z nim kłóci wtf cyrk .Następny nie może wjechać na wzniesieniu bo stacza się mu samochód oblane próby 2 razy ,3 wyjeżdża na drogę bez kierunkowskazu czyli już ma 1 błąd na głupocie czyli jak widać egzaminatorzy wykonują należycie tylko swoje obowiązki .A w przypadku autora tematu nasuwa mi się pytanie co ty chłopie chciałeś tym osiągnąć albo to jedna wielka ściema ,gość może tutaj chciał wyładować swoje emocje i tyle .Badania psychologiczne hehe myślę że nie ,niech idzie na siłkę wyżyję się i wróci jak nowo narodzony :D .
2013.10.27 -Kierowca Peugeot 407
Ozi1989
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 11 listopada 2014, 13:25

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez eugeniusz » czwartek 20 listopada 2014, 17:11

Wiele ludzi zastanawia się dlaczego tak się zachowałem, więc jeszcze raz napiszę.
Mimo iż już nie jestem w tak młodym wieku, to od małego chłopca byłem bardzo nadpobudliwy i wybuchowy. Zostało mi tak niestety do dzisiaj. Widząc twarz tego samego człowieka wg. którego niesprawiedliwie oblałem poprzedni egzamin po prostu nie wytrzymałem i stało się to co się stało. Z swojej strony cieszę się że tylko na tym się skończyło, bo znając mnie mogło by się to skończyć na rękoczynach, a wtedy to myślę że już by było po kompocie.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Borys_q » czwartek 20 listopada 2014, 17:46

Mimo iż już nie jestem w tak młodym wieku, to od małego chłopca byłem bardzo nadpobudliwy i wybuchowy.


Proponuje sobie darować prawojazdy.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości