Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez eugeniusz » wtorek 18 listopada 2014, 17:46

W dniu dzisiejszym podczas kolejnej próby zdania egzaminu na prawo jazdy kat. B spotkała mnie bardzo przykra i bulwersująca sprawa, którą postaram się tu po krówce opisać i prosić o radę. Mianowicie:
W godzinach porannych z dobrym nastawieniem próbowałem po raz 4 zdać ten przeklęty egzamin. Zmotywowany pochwałami w dniu wczorajszym przez mojego instruktora, byłem pewny że nadchodzący egzamin to tylko formalność. Na marginesie dodam że moje ostatnie godziny jazdy ów instruktor przedstawiał innym kursantom obecnym ze mną w samochodzie jako wzór prawidłowej jazdy.
Gdy zostałem wywołany do egzaminu zorientowałem się że będzie mnie egzaminował ten sam człowiek u którego nie zdałem za 2 razem, i któremu w nerwach na niego nakrzyczałem, używając przy tym niecenzuralnych wyrazów na k..., h... i p... Wiedziałem już że nie będzie dobrze. Egzaminator od razu mnie rozpoznał i zaczął się głupio śmiać. Strasznie się zdenerwowałem, ale nie dałem tego poznać po sobie, lecz przy jeździe na łuku 2 razy mi zgasł silnik. Egzaminator znów się zaczął głupio uśmiechać i wręcz złośliwie oznajmił że wynik oczywiście negatywny. Nie wytrzymałem i w nerwach zapytałem go, cytuję "A w ryj chcesz?". Na te słowa stwierdził że tak tego nie zostawi i że z prawem jazdy mogę się już na zawsze pożegnać.
W związku z czym mam pytania:
1. Czy jest dozwolone aby egzaminator, który wcześniej oblał zdającego, mógł go w kolejnych podejściach znów egzaminować?
2. Czy egzaminator może mi jakoś utrudnić uzyskanie prawka?
Czekam na porady i liczę na jakieś sugestie.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Makabra » wtorek 18 listopada 2014, 19:00

O ja pier****, ale z ciebie lol. Szukaj chlopie innego osrodka egzaminowania o w tym nieformalnie jestes juz spalony. Zgodnie z przepisami egzaminator nic ci zrobic nie moze, ale kto mu zabroni pogadac z innymi egzaminatorami po pracy :-D A skandaliczne zachowanie to chyba miales na mysli swoje co nie?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez eugeniusz » wtorek 18 listopada 2014, 19:06

Ale czy tak mogę po prostu wziąć swoje papiery i iść gdzie indziej?
Jest jeszcze problem bo od razu jak nie zdałem to zapisałem się na kolejny egzamin.
Czy jeśli zrezygnuję to mi oddadzą pieniądze?
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez gagatek » wtorek 18 listopada 2014, 19:07

eugeniusz napisał(a): Nie wytrzymałem i w nerwach zapytałem go, cytuję "A w ryj chcesz?".

Chyba powinien Cię przebadać psychiatra
http://www.youtube.com/watch?v=gjegP5HZIOU
A to tak dla przypomnienia
Avatar użytkownika
gagatek
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 14 lipca 2010, 12:02

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Anett » wtorek 18 listopada 2014, 19:16

Zmień WORD. Idziesz do BOK-u i tam załatwiasz wszystko. Po takim zachowaniu lepiej się tam nie pokazywać
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez eugeniusz » wtorek 18 listopada 2014, 19:30

A może jakbym poszedł go przeprosić i dałbym mu jakieś kwiatki czy bombonierkę, to może by to załatwiło jakoś tą sprawę? Jak myślicie jest sens robić z siebie błazna, czy zrezygnować i liczyć że może zapomni? Przecież te egzaminatorzy tyle egzaminują tych ludzi że wszystkich na pewno nie zapamiętają.
O zmianie ośrodka nie ma mowy, bo tylko w moim mieście umiem dobrze jeździć.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Anett » wtorek 18 listopada 2014, 19:45

Jeśli umiesz jeździć poradzisz sobie i w innym mieście. Gdzie zdajesz?
Kilka godzin w innym mieście w osk z tego miasta i powinno być ok.

Przeprosić- ok, ale nic więcej bo może zostać to inaczej odebrane.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez gagatek » wtorek 18 listopada 2014, 19:59

Przeprosić zawsze możesz ale pewnie już się rozeszło jak zachował się kandydat na kierowce po niezdanym egzaminie
Avatar użytkownika
gagatek
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 14 lipca 2010, 12:02

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez eugeniusz » wtorek 18 listopada 2014, 20:19

Najwyżej, jak jeszcze raz nie zdam to kupię sobie simsona duo na którego chyba nie trzeba prawa jazdy i będę śmigał.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Michal9191 » wtorek 18 listopada 2014, 20:26

Żenująca to jest twoja postawa dorosłego człowieka i tekst czy on chce w mordę. Też nie lubię egzaminatorów ale mimo wszystko to urzędnik,ale żeby ubliżać to naprawdę trzeba mieć coś pod kopułą nie bardzo i faktycznie powinieneś iść na badania psychiatryczne.
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Makabra » wtorek 18 listopada 2014, 20:30

eugeniusz napisał(a):1. Czy jest dozwolone aby egzaminator, który wcześniej oblał zdającego, mógł go w kolejnych podejściach znów egzaminować?
.


Zakladajac ze nie mozesz zdac za 10 razem a egzaminatorow jest 10 w osrodku to jak sobie wyobrazasz dalsze egzaminy? Maja zatrudnic nowe osoby a starych zwolnic?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez lith » wtorek 18 listopada 2014, 20:32

eugeniusz napisał(a):Przecież te egzaminatorzy tyle egzaminują tych ludzi że wszystkich na pewno nie zapamiętają.


Wszystkich nie, ale za takie zachowanie ciebie na pewno. Myślę, że możesz liczyć na bardzo skrupulatnie przeprowadzane egzaminy w tym wordzie ;)
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez JAKUB » wtorek 18 listopada 2014, 20:42

Możesz (bez dodatkowych opłat) poprosić na egzamin osobę z nadzoru (Urząd Marszałkowski). Taka sytuacja zdyscyplinuje Ciebie i nie pozwoli egzaminatorom "jeździć po Tobie jak po burej suce". Nerwy to zły doradca.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez Michal9191 » wtorek 18 listopada 2014, 20:45

Zgadza się ale wydaje mi się że wtedy egzaminator byłby bardzo skrupulatny w egzaminowaniu i robił to dokładnie punkt po punkcie
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Skandaliczne zachowanie na egzaminie na prawo jazdy!!!

Postprzez MammaMia » wtorek 18 listopada 2014, 21:16

O lol :D Dawno tak nic mnie nie powaliło, to dział humor? :D

Człowieku, daj z siebie to, czego od innych oczekujesz... Cierpliwość, powaga, kultura, zachowanie, opanowanie emocji...? Tobie potrzebny kurs, ale trochę inny...
Avatar użytkownika
MammaMia
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek 04 sierpnia 2014, 15:18

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości