Wolne terminy praktyka prawo jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wolne terminy praktyka prawo jazdy

Postprzez oliverasek » niedziela 02 listopada 2014, 03:50

Witam, 30.10 miałem pierwszy egzamin praktyczny na prawo jazdy kat B. WORD Opole, oblałem bo zostałem trochę sprowokowany przez egzaminatora, ale nie będę się na ten temat rozpisywał, otóż następny termin na jaki się zapisałem to 19.11, a okazało się że dzień wcześniej wyjeżdżam na praktyki. Czy sądzicie że dzwoniąc do Wordu można trafić że zwolni się jakiś termin, ewentualnie uderzyć do jakiegoś dyrektora z pismem o przyspieszenie egzaminu? Czy macie jakiś pomysł, żeby zdać prze 19.11, zastanawiam się jeszcze nad nową filią w Kędzierzynie Koźlu ale nie znam miasta i nie wiem jaki jest poziom trudności.

Pozdrawiam
oliverasek
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 02 listopada 2014, 03:41

Re: Wolne terminy praktyka prawo jazdy

Postprzez Anett » niedziela 02 listopada 2014, 12:33

Dzwoń i pytaj. Czasem coś się zwalnia także może się uda
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wolne terminy praktyka prawo jazdy

Postprzez oskbelfer » niedziela 02 listopada 2014, 13:49

oliverasek napisał(a):Witam, 30.10 miałem pierwszy egzamin praktyczny na prawo jazdy kat B. WORD Opole, oblałem bo zostałem trochę sprowokowany przez egzaminatora, ale nie będę się na ten temat rozpisywał,


sprowokowany :lol:

to po co się ropisujesz ?

dzwoń do wordu i rezerwuj inny termin ...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Wolne terminy praktyka prawo jazdy

Postprzez Elusionist » poniedziałek 03 listopada 2014, 14:30

Nie powinno być problemu bo ludzie często rezygnują z terminów. Pytanie tylko, czy da się to u Was załatwić telefonicznie. Ja czekałam na miejscu aż ktoś przyszedł zrezygnować (MORD Kraków).
Elusionist
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 23 października 2014, 23:19

Re: Wolne terminy praktyka prawo jazdy

Postprzez oliverasek » środa 05 listopada 2014, 11:46

Witam, ponownie oczywiście dzwoniłem do WORDu i baaaardzo "miła" pani powiedziała mi że mogę napisać maila z rezygnacją z egzaminu i zapisać się na inny termin ale na dzień dzisiejszy zapisują na 22.11 więc nie opłaca mi się to bo jeszcze wyjdzie na to że termin się nie zwolni i bedę miał egzamin jeszcze później.
oliverasek
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 02 listopada 2014, 03:41


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości