Egzamin na kat. A

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na kat. A

Postprzez ruth » wtorek 28 października 2014, 12:32

Witam :)
Mam pytanie - gdzie można uzyskać testy na kat. A, ponieważ po dzisiejszym pierwszym i niezdanym egzaminie mogę tylko stwierdzić, że baza pytań ze szkoły jazdy znacząco odbiega zakresem od tych na egzaminie. Ze szkoły jazdy przerobiłam wszystkie testy, a jednak na egzaminie szczęka zbyt często mi opadła ;P
Proszę o pomoc w poszukiwaniu dostępnych płatnych/ niepłatnych baz pytań na kategorię A. Kolejny egzamin mam za 3 dni :) więc czas mnie trochę nagli. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jednak dużo zależy od wylosowanego zestawu na egzaminie, ale jeśli ktoś może, to proszę o pomoc:)
Aha i ile razy max można zdawać teorię? Czy są jakieś ograniczenia, bo zaczynam się bać ;P
Pzdr :)
ruth
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 28 października 2014, 12:25

Re: Egzamin na kat. A

Postprzez Anett » wtorek 28 października 2014, 12:42

Na kursie nie dawali książek/ płyt?
Najlepiej uczyć się z kodeksu
http://www.prawojazdy.com.pl/testy

Teorię możesz zdawać ile razy chcesz do skutku. Nie ma żadnych zaświadczeń np po 3 oblanych jak kiedyś. Jak zdasz to masz ją bezterminową
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Egzamin na kat. A

Postprzez ruth » wtorek 28 października 2014, 16:32

Właśnie te testy z SPS przerobiłam i jakoś brakło do zdania, a pytania na egzaminie były inne :( Może jakaś jeszcze inna baza pytań?
ruth
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 28 października 2014, 12:25

Re: Egzamin na kat. A

Postprzez ruth » czwartek 30 października 2014, 19:36

Ponawiam pytanie :)
Może ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki z czego warto się przygotować, co poczytać :)
Będę wdzięczna.
ruth
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 28 października 2014, 12:25

Re: Egzamin na kat. A

Postprzez Figaro » piątek 31 października 2014, 11:31

Ja korzystałem z materiałów "Credo" książka i testy. Przeczytałem/dokładnie przejrzałem książkę (od 20 lat mam kat. B, więc miałem już ogólne pojęcie o przepisach ruch ;) ) koncentrując się na zagadnieniach odnoszących się specyfiki "motocyklowej", przerobiłem wszystkie pytania z testów (około 600), potem przez parę dni poświęcałem godzinę dziennie na testy (korzystałem z opcji "egzamin").
Zdałem za pierwszym razem, bez żadnego błędu. Miałem starszą wersję testów (z 2013 r.). Niektóre pytania egzaminacyjne pokrywały się z testowymi, ale było też sporo innych.
Niemniej jednak jestem przekonany, że po przerobieniu testów zdasz egzamin.
Powodzenia!
Figaro
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 października 2014, 11:20


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości