egzamin oblany 16 razy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: egzamin oblany 16 razy

Postprzez Mateusz91 » piątek 05 grudnia 2014, 10:22

witam kolejny raz.

Wczoraj miałem 17 egzamin, wszystko ładnie i pięknie, jeździłem dobrze pół godzin, gdy wracaliśmy do ośrodka, to najechałem na linie ciągłą... katastrofa. Egzaminator był w szoku, że zdawałem 17 raz, nie umiał w to uwierzyć... jak mogłem w tak kretyński sposób oblać, mając wszystko w garści... W poniedziałek zdaje kolejny raz.
09.12.2014 Zdane za 20 razem !
Mateusz91
 
Posty: 39
Dołączył(a): poniedziałek 31 grudnia 2012, 12:24

Re: egzamin oblany 16 razy

Postprzez rusel » piątek 05 grudnia 2014, 11:09

w obecnej nomenklaturze sposób popełniania błędów na egzaminie nie definiuje kierowcy jako dobrego czy złego i moim zdaniem nie określa jego predyspozycji co do dalszej samodzielnej jazdy. Polski egzamin jest jednym z najtrudniejszych, obarczonych wąskim marginesem błedów i szczerze mowiac nie jest aż taką sztuką aby zdawać 20 razy
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzamin oblany 16 razy

Postprzez Synekura » piątek 05 grudnia 2014, 15:00

Mateusz91 napisał(a):witam kolejny raz.

Wczoraj miałem 17 egzamin, wszystko ładnie i pięknie, jeździłem dobrze pół godzin, gdy wracaliśmy do ośrodka, to najechałem na linie ciągłą... katastrofa. Egzaminator był w szoku, że zdawałem 17 raz, nie umiał w to uwierzyć... jak mogłem w tak kretyński sposób oblać, mając wszystko w garści... W poniedziałek zdaje kolejny raz.


Moja rada jest taka. Przejdz się wzdluz trasy egzaminacyjnej, na ktorej sie odbywaja takie jazdy. Zrob sobie zdjecia, narysuj "ciezkie" skrzyzowania do wyjazdu i w glowie poustawiaj na co trzeba zwrocic uwage podczas egzaminu. Jakie znaki stoja w takim a takim miejscu, do czego moze sie przyczepic wredny :x egzaminator. Przejdz, zobacz trase i poukladaj sobie w glowce, zeby 19 raz nie jechac nia. I na koniec - nie daj sie wejsc w swoja psychike egzaminatorowi :D
Znaki mają być sugestią, nie przepisem
Synekura
 
Posty: 168
Dołączył(a): sobota 09 listopada 2013, 18:54

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości