Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

Postprzez Lucy » piątek 26 września 2014, 22:31

Dzisiaj zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy kategorii B(71/74), myślałam ,że nie dam rady bo niektóre pytania w tych testach są naprawdę podchwytliwe.Tak naprawdę,żeby zdać trzeba robić dużo testów (ja robiłam z image nowa wersja) i uważnie czytać pytania.Ja wyszłam dzisiaj z egzaminu ostatnia, starałam się wykorzystać cały czas nawet przy łatwych pytaniach(czasami wydają się łatwe a mają haczyk) i nie przejmować się tym,że inni skończyli szybciej i to chyba był klucz do sukcesu.Radzę wam wykorzystujcie cały dany wam czas, bo przecież po to jest(ci co wychodzą najszybciej zazwyczaj nie zdają). Nie poddawajcie się ,dacie radę;)Powodzenia.
Lucy
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 września 2014, 22:25

Re: Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

Postprzez rusel » niedziela 28 września 2014, 15:32

Ktos kto zna przepisy nie będzie na nic czekal
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

Postprzez styxu » sobota 04 października 2014, 23:02

Z teorii miałem 74/74, z sali wyszedłem po pięciu minutach. Nawet egzaminator był zdziwiony, więc nie wiem od czego to wszystko zależy.
styxu
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 06 września 2013, 16:36

Re: Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

Postprzez www1103 » poniedziałek 24 listopada 2014, 18:06

A moim zdaniem warto przeczytać kilka razy pytanie i dobrze je zrozumieć - można znać przepisy, ale szybkość podczas egzaminu jest zgubna i mimo, że mamy kodeks w "małym palcu" z powodu szybkości możemy źle przeczytać i zinterpretować pytanie. Ja wykorzystałam czas maksymalnie i zdałam za 1 razem.
www1103
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2014, 18:23

Re: Wykorzystujcie dany wam czas na egzaminie!

Postprzez MammaMia » poniedziałek 24 listopada 2014, 18:36

Ja teorię zrobiłam w ok. 10 minut, wyszłam jako czwarta... zaliczyłam jako jedna z 3 na 11 osób, które czekały z czasem do oporu. Nigdy nie miałam cierpliwości, by czekać, aż minie czas i system przejdzie sam do następnego pytania ;)
Avatar użytkownika
MammaMia
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek 04 sierpnia 2014, 15:18


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości