Pilnie potrzebne prawo jazdy - problem z starostwem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pilnie potrzebne prawo jazdy - problem z starostwem

Postprzez mati1996 » środa 10 września 2014, 20:45

Witam!
Sprawa oczywiście dotyczy wydania prawa jazdy, znalazłem podobne tematy lecz nie było odpowiedzi na moje pytanie :)
Tak wiec, dzisiaj ukończyłem 18 lat Pani w starostwie tydzien temu jak składałem dokumenty do wydania (opłata też) mówiła że przez 9-10 dni to wyrobią. Dzisiaj mija 7 dzień a na stronie infocar widnieje
status;
PKK zostało przyjęte przez wydział komunikacji

Data ustawienia statusu: 04/09/2014

Tak wiec wybrałem sie do starostwa i powiedziano mi że wydadzą mi dopiero za półtora tygodnia, niestety dokument potrzebował bym jak najszybciej (rodzice za granicą) ponieważ mam miedzy innymi ich odebrać itp..

Pytanie moje brzmi, czytałem tematy związane z tym i czy jest cos takiego jak CPiK i czy po wpłaceniu pewnej kwoty można jeździć w oczekiwaniu na prawko ? czy jest jakiś sposób bym szybciej mógł poruszać się autem ?
mati1996
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 września 2014, 17:25

Re: Pilnie potrzebne prawo jazdy - problem z starostwem

Postprzez Anett » środa 10 września 2014, 21:50

WK wysyła dp PWPW papiery najwcześniej w dniu urodzin (zwykle to robią po) więc nic nie wskórasz
Jak będzie że trwa postępowanie administracyjne to wtedy możesz tylko 50 zł mandatu jak złapią
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pilnie potrzebne prawo jazdy - problem z starostwem

Postprzez oskbelfer » piątek 12 września 2014, 22:02

mati1996 napisał(a):Pytanie moje brzmi, czytałem tematy związane z tym i czy jest cos takiego jak CPiK i czy po wpłaceniu pewnej kwoty można jeździć w oczekiwaniu na prawko ? czy jest jakiś sposób bym szybciej mógł poruszać się autem ?



Jest CEPIK. Jak wpłacisz tam 10 zł, to możesz przejechac 10 km, jeżeli 50 zł - to 50 km.

Wpłać 1000 i będziesz mogł spokojnie śmigać przez miesiąc
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości