Jak dalej starać się o prawo jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak dalej starać się o prawo jazdy

Postprzez mmarcin » środa 10 września 2014, 01:01

witajcie, mam pewną kwestię do wyjaśnienia.
Zacząłem i skończyłem kurs na prawo jazdy na starych zasadach, bez profilu kierowcy- WORD Bydgoszcz.
Następnie oblałem 2 razy etap praktyczny i dałem sobie spokój z prawem jazdy.
Minął rok- chciałbym powtórnie podejść do egzaminu i teraz takie pytanie jak po kolei to zorganizowac, czy najpierw muszę wziąć jakieś papiery z WORD lub OSK i założyć Profil Kierowcy, czy idę od razu do WORDu i zapisuję się na egzamin czy może wygląda to jeszcze inaczej? Jak z badaniami lekarskimi- tamte, które miałem są ważne bezterminowo czy muszę je wykonać ponownie po zmianie przepisów?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
mmarcin
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 września 2014, 00:57

Re: Jak dalej starać się o prawo jazdy

Postprzez anula0070 » środa 24 września 2014, 21:19

A więc miałam podobną sytuację. Pierwsze udałam się do wydziału komunikacji założyć profil i prosić o wysłanie dokumentów do WORDu (po roku odsyłają dokumenty z WORDu do wydziału komunikacji) . Po kilku dniach odebrałam numer profilu kierowcy i już na stronie internetowej zamówiłam sobie termin na egzamin. Nie wiem jak to jest osobiście w WORDzie, ale w okienku na pewno pomogą
anula0070
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014, 09:27

Re: Jak dalej starać się o prawo jazdy

Postprzez anula0070 » środa 24 września 2014, 21:21

wszystkie dokumenty masz ważne , ewentualnie wypełniasz tylko od nowa tą kartkę co egzaminator wppisuje czy zdałeś czy nie i co tam Twoj podpis jest
anula0070
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014, 09:27


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości