Wątpliwości co do egzaminu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez mokryyy » wtorek 09 września 2014, 14:54

Witam.
Dzisiaj zdawałem egzamin praktyczny i mam wątpliwości co do wyniku egzaminu czyli negatywnego.
Już kończyłem egzamin który zajął mi mniej niż 30 min, dokładnie wracałem do WORDu zostało mi około 1 km i musiałem przejechać przez rondo. Więc zatrzymałem się przed linią zatrzymania i czekałem kiedy moge wjechać. Zobaczyłem że rondo jest wolne i nikt nie zbliża się do ronda z lewego wlotu więc postanowiłem ruszyć , przekroczyłem troszeczkę linie zatrzymania i zobaczyłem że wyłania się samochód z za wysepki (wysepka była troche wysoka dlatego nie widziałem czy z przeciwnego wlotu na rondo ktoś jedzie) więc odrazu zahamowałem (pierwszy zahamowałem, nie egzaminator). Samochód nie zatrzymał się przed którym zahamowałem a sam jego przejazd nie utrudniałem czyli miał dużo miejsca aby jechał dalej (rondo było z jednym pasem). Proszę mi powiedzieć czy ta sytuacja była aż taka żebym nie zdał ?
mokryyy
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 09 września 2014, 14:38

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez Anett » wtorek 09 września 2014, 14:56

Hmm niby nic się nie stało, jeśli to na prawde ty 1 hamowałeś.
Jeśli masz wątpliwści- odwołuj się od wyniku. Na nagraniu wszystko będzie widać jak było
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez mokryyy » wtorek 09 września 2014, 15:05

Właśnie mam zamiar się odwołać , lecz chce zdawać w czwartek jeszcze raz. Myślę, że na pewno zdam w czwartek (lecz była rozmowa z kierownikiem WORDu w związku z tą sytuacją, więc boje się że może to wpłynąć na kolejny egzamin).
mokryyy
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 09 września 2014, 14:38

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez Anett » wtorek 09 września 2014, 15:11

Skoro taka decyzja...
Rozmowa z kierownikiem nie będzie miała wpływu na czwartek. Wszystko się nagrywa więc nie masz czego się bać

Nagrania z egzaminu przechowuje się 2 tygodnie
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez oskbelfer » wtorek 09 września 2014, 20:46

mokryyy napisał(a):lecz była rozmowa z kierownikiem WORDu w związku z tą sytuacją, więc boje się że może to wpłynąć na kolejny egzamin).


a co to za kierownik wordu ? myślłem, że w wordzie pracuje dyrektor, który rządzi instytucją.

a czego się boisz - rozmowy ? a może byłes chamski ?

o wyniku egzaminu nie decydują rozmowy, tylko umiejętności zdającego...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez rusel » wtorek 09 września 2014, 21:55

ięc odrazu zahamowałem (pierwszy zahamowałem, nie egzaminator)


gdzieś to już słyszałem.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez szerszon » wtorek 09 września 2014, 22:57

Anett napisał(a):
Nagrania z egzaminu przechowuje się 2 tygodnie
Dwa tygodnie to czas na odwołanie. A przechowuje sie trzy.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez Makabra » wtorek 09 września 2014, 23:03

mokryyy napisał(a): więc odrazu zahamowałem (pierwszy zahamowałem, nie egzaminator).

No to ładnie że byłeś szybszy od egzaminatora i nacisnąłeś na pedał hamulca,

mokryyy napisał(a):Samochód nie zatrzymał się przed którym zahamowałem a sam jego przejazd nie utrudniałem czyli miał dużo miejsca aby jechał dalej


ale dzięki dohamowaniu egzaminatora zatrzymaliście się bez kolizji.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez mokryyy » środa 10 września 2014, 00:48

po pierwsze chodzi mi o to że "boje się" że mogą mnie specjalnie tak nakierować żebym nie zdał. A po drugie nie musicie komentować, typu że "gdzieś już to słyszałem" ponieważ jestem strasznie obiektywnym człowiekiem i wiem kiedy faktycznie mógł być to mój błąd, więc nie wiem po co komentujecie. I na bank jeżeli egzaminator by nie hamował nie byłoby wypadku ponieważ od razu jak zobaczyłem samochód to zahamowałem. Odwołanie pisze na sto procent nawet jeżeli zdam w czwartek ponieważ im bardziej myśle o tej sytuacji tym bardziej jestem pewien ,że mojego błędu nie było w ogóle. Co niby innego miałem zrobić w tej sytuacji jeżeli widziałem że rondo było puste, a gdy samochód się pojawił od razu zahamowałem bo co innego miałem zrobić? wjechać w ten samochód? Rozumiem, że trudno wam wyobrazić tą sytuacje czytając moją opowieść ale w sumie nie ma tematu już bo jestem bardzo pewien że to nie był mój błąd a egzamin sam powinien zakończyć się pozytywnie.
mokryyy
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 09 września 2014, 14:38

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez Makabra » środa 10 września 2014, 09:24

Zastanawia mnie, jak powoli musiałeś ruszać, że musiałeś hamować, bo nie zdążyłbyś wjechać na rondo w momencie kiedy pojawił się samochód. Przecież za każdym razem kiedy będziesz chciał na to rondo wjechać i ruszysz ktoś może się pojawić. Może zapodasz linka do google z tym rondem.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez skov » środa 10 września 2014, 20:33

mokryyy, po to dano możliwość odwoływania żeby w sytuacjach wątpliwych z tego korzystać. Złóż, idź obejrzeć film i będziesz wiedział więcej. No i napisz nam tu koniecznie jaki był wynik odwołania.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez rusel » środa 10 września 2014, 21:16

95% egzaminów wygląda zupełnie inaczej niż relacja osób opisujących tu problem, ludzie przedstawiają tylko swoją jedyną wersję na ten temat, niech opublikują arkusz przebiegu egzaminu, ktory dokladnie opisuje co się wydarzyło. Zapewnie nie jest na nim napisane "przerwałem egzamin, mimo iż kursant pierwszy zahamował"
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez tomcioel1 » środa 10 września 2014, 22:56

95 % egzaminatorów oczywiście będzie odradzało składanie skargi bo zwyczajnie boją sie o swoje 4 litery...
przykre że często z swoich komentarzach pokazują swoją prawdziwą naturę ...

Składaj skarge koniecznie !!!!!!!!
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez rusel » środa 10 września 2014, 23:09

pierwszy zahamowałem, nie egzaminator


a co wpisał w arkuszu?
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Wątpliwości co do egzaminu

Postprzez Anett » środa 10 września 2014, 23:29

By rozwiać wątpliwości niech pisze odwolanie...
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości