Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez jasper1 » wtorek 09 września 2014, 00:29

Pytanie nieszczęśliwie sformułowane, ale obstawiam prędkość, jako coś na co kierujący ma bezpośredni wpływ i powinien ją tak dobierać, by "zdążył".
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez jutek » wtorek 09 września 2014, 10:20

Nie nieszczęśliwie sformułowane, tylko zwyczajnie błędne, za które ktoś powinien beknąć zamiast brać grubą kasę za wymyślanie takich bzdur.
jutek
 
Posty: 103
Dołączył(a): wtorek 04 czerwca 2013, 17:00

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez Cililing » sobota 13 września 2014, 16:01

Bezpośredni wpływ ma prędkość. Wpływ czasu reakcji i nawierzchni jest wpływem pośrednim.
Cililing
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 13 września 2014, 15:51

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez szerszon » sobota 13 września 2014, 16:05

Bym polemizował.... :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez jasper1 » sobota 13 września 2014, 18:52

Szerszon, ucz się rozwiązywać testy. :wink:
Czas reakcji ma bezpośredni wpływ na drogę zatrzymania, co do wpływu na długość drogi hamowania, to ja będę mocno polemizować. :)
A co do nawierzchni. Czy słyszałeś kiedyś, by jeśli ktoś nie wyhamował na śliskiej nawierzchni i spowodował wypadek, policja za bezpośrednią przyczynę zdarzenia uznała śliską nawierzchnię?
Ja zawsze słyszę w takich sytuacjach, że bezpośrednią przyczyną zdarzenia drogowego było niedostosowanie czegoś na p do warunków na drodze. :D
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez szerszon » sobota 13 września 2014, 21:42

jasper1

Szerszon, ucz się rozwiązywać testy.

czuje sie przywołany do porządku :wink:
Niemniej pytanie jest mocno kontrowersyjne.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez jasper1 » sobota 13 września 2014, 22:00

Jak dla mnie, to samo "testowanie" jako forma egzaminowania jest mocno kontrowersyjne, ale takie czasy, takie pytania...
Ze dwa - trzy pytania na "twarz", a potem dokąd rozmowa zaprowadzi, to można coś o kandydacie się dowiedzieć. :)
Ciekawe jaka wtedy byłaby zdawalność :lol:
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Pytanie z testu teoretycznego - Prawo jazdy B

Postprzez jurekj » poniedziałek 22 września 2014, 08:02

Tego typu pytania najlepiej po prostu wykuć robiąc w kółko testy asgrafowe (ja przynajmniej taką płytkę rzekomo niekopiowalną dostałem na kursie). Zawsze masz tam podkreślone co jest dobrze i jak się to zrobi z 20 razy czy więcej człowiek zapamiętuje w końcu co i jak. Niestety smutna prawda jest taka że testy właściwe, państwowe i tak mają bardzo dużo pytań innych niespotykanych nigdzie indziej. Plus taki, że niedługo te pytania będą musiały być publiczne. Mi się poszczęściło i udało się zdać za pierwszym razem. W moim podpisie masz link do moich notatek. Masz je dostępne w wersji audio i txt po naciśnięciu pokaż więcej.
Notatki, które pomogły mi zdać prawo jazdy kategorii B za pierwszym razem. https://www.youtube.com/watch?v=oPGhD3PhcdI
Avatar użytkownika
jurekj
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 22 września 2014, 07:49

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości