Pytanie o egzamin .

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pytanie o egzamin .

Postprzez kamaaa » poniedziałek 01 września 2014, 11:37

Witam , jakieś 6 lat temu robiłem kurs w pewnej szkole nauki jazdy potem byłem zmuszony wyjechać za "chlebem" z naszego kraju przez co kursu nie skończyłem teraz po powrocie chciał bym zdać ale tutaj pojawia się problem wstyd się trochę przyznać ale za granicą używałem auto do pracy bez prawa jazdy , co akurat w kraju w jakim byłem nikomu nie przeszkadzało ale auto było z automatem i co tu długo mówić zakochałem się w atuomatach mógł bym długi mówić jakie to jest lepsze od jazdy z manualna ale do rzeczy kurs robiłem na manualnej , w word przed wyjazdem przystąpiłem 2 razy do teori której nie zdałem , i teraz cz jest możliwość wynajęcie auta z automatem i zdania na takowym czy muszę wykupywać godziny itp ? bo jeżeli tak to chyba naprawdę zdam poza granicami naszego absurdalnego państwa bo mam wrażenie , że word robi wszystko żeby z przyszłych kierowców doić jak najwiecej kasy po świecie pojezdziłem i tylko u nas taki absurdalny system zdawania na prawo jazdy . Przepraszam za ewentualne błędy ale dość długo nie używałem naszego wspaniałego języka :) Warto też dodać , że przez niemal 6 lat jazdy nie miałem nawet zadrapania na karoseri a podobno bez "Prawka" nikt nie umie jezdzić i jest przygłupem :)
kamaaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 01 września 2014, 11:29

Re: Pytanie o egzamin .

Postprzez Michal9191 » poniedziałek 01 września 2014, 13:02

Musisz iść zdać teorię na nowo i ze szkoły nauki jazdy jaką wybierzesz za opłatą zostanie podstawiony auto osk z automatyczna skrzynią biegów z tym ze po zdaniu będziesz miał wbity kod i będziesz mógł poruszać się tylko automatem ale najbardziej takie rozwiązanie jak chcesz jest możliwe
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Pytanie o egzamin .

Postprzez kamaaa » poniedziałek 01 września 2014, 13:04

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem dogadam się ze szkółka zapłacę za wynajem auta , idę do word z tym autem i zdaje tak ?
kamaaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 01 września 2014, 11:29

Re: Pytanie o egzamin .

Postprzez Michal9191 » poniedziałek 01 września 2014, 13:12

tak tylko najpierw musisz jeszcze iść do wydziału komunikacji lub starostwa żeby przesłali twoje papiery znów do wordu potem opłacić egzamin teoretyczny i praktyczny zdać teorię i praktykę właśnie na pojeździe z osk będziesz musiał chyba jeszcze formularz wypełnić na temat auta (to moje domysły) reszta się zgadza
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Pytanie o egzamin .

Postprzez kamaaa » poniedziałek 01 września 2014, 13:16

Dzięki za info , pozdrawiam .
kamaaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 01 września 2014, 11:29


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości