rękaw na egzaminie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Makabra » piątek 29 sierpnia 2014, 08:32

tomcioel1 napisał(a):człowieku , ja jestem z branży , siedzę w tym po kilkanaście godzin dziennie ,

A to przepraszam, nie wiedziałem że ty z branży. Ja sobie chodzę pod ośrodek egzaminowania raz na tydzień popatrzeć jak mam przerwę w pracy na papieroska. Jak się trafi to trzy egzaminy jadą jeden po drugim.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez jasper1 » piątek 29 sierpnia 2014, 09:46

Hej @paulix6!
Jak tam odwołanie?
Nagranie już obejrzane czy też poprzestałaś na uraczeniu nas tylko kolejnym odcinkiem bajki o złym wilku z wordu? :)
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez skov » piątek 29 sierpnia 2014, 10:20

rusel napisał(a):
zatrzymanie można poddać ocenie ale nie zbyt wolną jazdę.


zatrzymanie "trzeba" poddać ocenie, nikt nie mowi o ocenianiu wolnej jazdy...przeczytaj skov raz jeszcze.

Jeżeli ktoś nie wyhamuje przed przeszkodą to ocenisz zdarzenie, kolizje, wypadek i zwrócisz uwagę osobie że w danych warunkach jechała zbyt szybko/nie zachowała bezpiecznej odległości itd itd.

Nie wyobrażam sobie innego zachowania egzaminatora.


jeżeli zdarzenie nie wystąpiło (zatrzymanie) to jaki cel ma zwrócenie uwagi na zbyt wolna jazdę?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez oskbelfer » piątek 29 sierpnia 2014, 13:10

tomcioel1 napisał(a):człowieku , ja jestem z branży , siedzę w tym po kilkanaście godzin dziennie , turystykę egzaminacyjną tez przerabiałem , miałem kursantów którzy uciekali do innych ośrodków później wracali z powrotem przekonując się niejednokrotnie boleśnie że niełatwo zdać egzamin w obcym , nieznanym mieście...


z jakiej branzy ? nawet egzaminatorem nie jesteś :)

i nie trzeba uderzac w stół :lol:

Makabra ma totalną racje :mrgreen:
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Makabra » piątek 29 sierpnia 2014, 13:32

skov napisał(a):
rusel napisał(a):
zatrzymanie można poddać ocenie ale nie zbyt wolną jazdę.


zatrzymanie "trzeba" poddać ocenie, nikt nie mowi o ocenianiu wolnej jazdy...przeczytaj skov raz jeszcze.

Jeżeli ktoś nie wyhamuje przed przeszkodą to ocenisz zdarzenie, kolizje, wypadek i zwrócisz uwagę osobie że w danych warunkach jechała zbyt szybko/nie zachowała bezpiecznej odległości itd itd.

Nie wyobrażam sobie innego zachowania egzaminatora.


jeżeli zdarzenie nie wystąpiło (zatrzymanie) to jaki cel ma zwrócenie uwagi na zbyt wolna jazdę?


Cel edukacyjny. Zeby kursant sobie zdawal sprawe ze taka wolna jazda moze sie skonczyc omylkowym zatrzymaniem co powoduje popelnienie bledu na egz.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez skov » piątek 29 sierpnia 2014, 13:55

a "zbyt szybka" najechaniem na pachołek lub w ogrodzenie :)
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Makabra » piątek 29 sierpnia 2014, 14:11

skov napisał(a):a "zbyt szybka" najechaniem na pachołek lub w ogrodzenie :)

Masz rację, wtedy też egzaminator powinien zwrócić uwagę :)
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Anett » piątek 29 sierpnia 2014, 14:29

Autorka tematu pewnie chciała sensacje zrobić. Pewnie zahamowała czy coś i koła pare sekund się nie kręciły i tyle.

Ja tam robie szybko łuk i na nic nie najeżdżam... A znowu jak powoli to nie wychodzi
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Makabra » piątek 29 sierpnia 2014, 14:32

Tylko jak potem zrobisz szybkie cofanie łukiem na parkingu i nie wyjdzie to będzie BUM. A jak zrobisz powoli i się auto zatrzyma to pół biedy :P
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez Anett » piątek 29 sierpnia 2014, 14:35

Spytaj szerszona jak diabeł łuk robił :D Stare dobre czasy :D

Nie no na parkingach powoli
Co innegho plac manewrowy. Tam kita i jade :D
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez paulix6 » piątek 29 sierpnia 2014, 19:31

Napisałam tutaj, bo chciałam się podzielić swoimi wątpliwościami co do postawy egzaminatora. Z tego co niestety widze, niektórzy chyba nie rozumieją idei "forum" i unoszą się swoją wybujałą "wiedzą". jasper1, jak masz ochotę na bajki to musisz poszukać książki, bo tutaj raczej nie zamieszcza się zmyślonych opowieści. To samo do Anett, piszę na FORUM PRAWO JAZDY, więc to chyba jasne że moj temat dotyczy tej dziedziny i nie jest sztuczną aferą. Nie zgłosiłam się z tym do gazety ani telewizji. :lol:
paulix6
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:56

Re: rękaw na egzaminie

Postprzez jasper1 » piątek 29 sierpnia 2014, 20:08

Jak na razie faktem jest, że oblałaś, reszta to Twoja mocno subiektywna opowieść.
Zarzuciłaś swojemu egzaminatorowi nierzetelność w wykonywaniu zawodu, dodałaś trochę uprzedzeń na temat egzaminatorów w ogóle (ilu z nich pracę już widziałaś, ten egzamin był przecież pierwszy?). Interesuje mnie więc zakończenie tej historii, a w szczególności czy fakty w postaci nagrania z egzaminu potwierdziły Twoje podejrzenia.
Wątpliwości ludzka rzecz, ale niezweryfikowane stają się pomówieniami i nakręcają niepotrzebnie atmosferę wśród innych i tak już zestresowanych zdających.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości