Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez HaPe000 » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 00:54

Dzięki za wsparcie na forum przed egzaminem, nieco się od Was dowiedziałem o przebiegu egzaminu - ważne, że zdany. Stale żegnam.
Miłej nocy.
logout ready
HaPe000
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 02 sierpnia 2014, 17:01

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez szerszon » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 01:03

del
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 sierpnia 2014, 01:35 przez szerszon, łącznie zmieniany 1 raz
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 01:17

szerszon napisał(a):W tym rzecz , ze pada trochę inne. Tak samo jak są inne procedury w kwestii, kiedy podpisuje, czy pojazd jest ustawiony na łuku, itp...


rzecz w tym że dla zwykłego smiertelnika nie ma większego znaczenia jakie to jest dokładnie pytanie , ma wiedziec że o cos w tym temacie go spytaja i jak ma sie zachować po uslyszeniu - a taki wybitny specjalista od szkolenia jak ty to powinien chyba pochwalic sie swoją wiedzą ze zdającymi w nie popadac w samozachwyt ironizując i zlewając z pytających...

szerszon napisał(a):Przykro mi, ze żyjesz w nieświadomości.
Też zazdroszczę ludziom, którzy nie ogarniają, że robią z siebie pośmiewisko i niczym sie nie przejmują.


pośmiewisko mówisz ??? to jest twoja subiektywna ocena , no przepraszam jest jeszcze parę osób podzielających twoje zdanie ale ich wpisy dokładnie zlewam ...
a jeżeli juz mówisz o posmiewisku to żeby go uniknąć nie wchodzę już w pewien dział forum zwlaszcza po zmianie moderatora ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez szerszon » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 01:36

a jeżeli juz mówisz o posmiewisku to żeby go uniknąć nie wchodzę już w pewien dział forum zwlaszcza po zmianie moderatora ...

Ależ zapraszam. :D ( po uzupełnieniu wiedzy)
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 06:20

szerszon napisał(a):
a jeżeli juz mówisz o posmiewisku to żeby go uniknąć nie wchodzę już w pewien dział forum zwlaszcza po zmianie moderatora ...

Ależ zapraszam. :D ( po uzupełnieniu wiedzy)

nie skorzystam ... pośmiewisko jak dla mnie to to co sie tam dzieje , zwłaszcza moderacja...
a wracając do sedna - czasami to nie jest kwestia wiedzy tylko normalności ... i zdroworozsądkowego podejścia do dyskusji ... ale - jeżeli jest tylko "jedynie słuszna prawda" to najlepiej ... wycinać wszystko co niewygodne ...

co do wiedzy... odrobina skromności by sie przydała ... moja wiedza już została zweryfikowana 3 lata temu i to przez "dobre sito"... pozytywnie ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez szerszon » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 08:06

Ależ bardzo żałuję , ze taki zweryfikowany pozytywnie tuz PoRD nie chce sie podzielić swoją wiedzą.
A czy na tej weryfikacji komisja przymknęła oko na robienie "łuku" na małpę ? :wink:
wycinać wszystko co niewygodne ...
Tne wycieczki osobiste i głupotę. Nie masz sie więc czego obawiać. :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez rogalix » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 12:23

ja sie uczylem tak
1. czekasz az cie zawolaja
2. idziesz na stanowisko
3. wsiadasz do auta
4. egzaminator sie przedstawia czyta zadania i kaze sie przedstawic do kamery
5. robisz 2 zadania (u mnie to byly 1 poziom plynu hamulcowego i klakson)
6. egzaminator kaze ci sie przygotowac do jazdy
7. obchodzisz samochod i sprawdzasz czy wszystko jest pozamykane
8. ustawiasz fotel lusterka (lusterko w srodku koniecznie 2 rekami ustawic) zapinasz pasy lapiesz sie 2 rekami za zagluwek i mowisz ze jestes gotowy do 2 czesci zadania
9. on ci kaze jechac
10. odpalasz auto swiatla i obracasz sie za siebie z lewej i prawej strony
11. lecisz po luku do przodu i do tylu jedziesz na gorke ruszasz z recznego egzaminator wsiada i lecisz na miasto
rogalix
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 11 sierpnia 2014, 12:08

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez szerszon » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 12:55

Czy lusterko wsteczne koniecznie dwoma rękami ? Nie wydaje mi się. Da radę jedną :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez rogalix » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 13:07

ja jak sie uczylem to mnie opier*** zebym 2 rekami ustawial lusterko bo 1 nie mozna :shock:
rogalix
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 11 sierpnia 2014, 12:08

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez szerszon » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 13:11

Pierwsze słyszę, ale to nie jest istotne.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 11 sierpnia 2014, 20:37

rogalix napisał(a):ja jak sie uczylem to mnie opier*** zebym 2 rekami ustawial lusterko bo 1 nie mozna :shock:


a co ma zrobic osoba jednoręczna ???????
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez adek123 » środa 13 sierpnia 2014, 10:39

Jednym z nich jest jazda po łuku do przodu i do tyłu. Egzaminator sprawdzi, czy potrafimy prawidłowo poruszać się po wyznaczonym torze, zatrzymać pojazd w danym miejscu, a także czy technika obserwacji otoczenia podczas jazdy do tyłu jest prawidłowa. Pamiętajmy, że powinnyśmy używać lusterek, a także patrzeć przez tylną szybę.

Następnie będziemy musieli ruszyć pod górkę w taki sposób, aby samochód nie stoczył się więcej, niż 20 centymetrów, a silnik nie zgasł. Pamiętajmy, że powinniśmy zatrzymać się na wzniesieniu, zaciągnąć ręczny hamulec, a następnie ruszyć.

Podczas egzaminu, gdy wyjedziemy już na miasto, również czekają nas konkretne zadania. Egzaminator sprawdzi, jak radzimy sobie z włączeniem się do ruchu z przydrożnego obiektu, jak poruszamy się drogą dwukierunkową, jedno i dwujezdniową. Uważajmy, bo będzie sprawdzał nasze zachowanie na drodze, gdzie są dwa pasy ruchu, ale nie są oznaczone.
carpe diem
Avatar użytkownika
adek123
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 27 czerwca 2014, 08:28
Lokalizacja: warszawa

Re: Może ktoś napisać jak przebiega egzamin praktyczny ?

Postprzez eugeniusz » wtorek 26 sierpnia 2014, 19:41

Ja mogę się pochwalić, że jak wygląda egzamin praktyczny dowiedziałem się dopiero na egzaminie. Oczywiście nie zdałem na placu. Uważam, że taka szkoła, która mnie uczyła to skarb.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości