Cz stres az tak wplynał na mnie podczas egzaminu?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Cz stres az tak wplynał na mnie podczas egzaminu?

Postprzez MadridWalker » środa 30 lipca 2014, 11:24

Wczoraj zdawałem po raz 1 egzamin praktyczny. Niestety oblałem na wielkiej głupocie. Egzaminator kazał mi pokazac plyn hamulcowy i swiatła mijania. Otworzyłem maske pokazałem plyn a pozniej siadłem na fotel właczyłem zaplon ( od tej chwili ciezko bylo mi sie skupic) i według mnie właczyłem swiatła mijania a tak naprawde właczyłem pozycyjne. Co gorsza pokazałem mu 2 swiatła z przodu pozycyjne i wogole nie pamietajac i niezdajac sobie sprawy ze mijania to sa te duze. 2 razy robiłem to zadania sadzac ze za 1 razem swiatła były dobrze tylko przyczepił sie ze zmieniajac switła nie wchodze do samochodu( a na kursie nie robiłem tego i instruktor nic nie mowił) Niestety po 5 min negatywny. Jeszcze godzine przed egzaminem podszedłem do pandy i wszystko instruktorowi pokazałem i pochwalił ze wszystko ładnie pokazałem i spokojnie zdasz za 1 razem. Sadziłem ze swiatła i łuk pojdzie szybko bo z łukiem za kazdym razem radziłem sobie dobrze jak i rowniez z jazda nie mam zadnych problemów. Czy to jest wina tak duzego stresu czy nieprzygotowania sie na 100% mimo ze 1h wczesniej wszystko ładnie opowiedziałem?
MadridWalker
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 30 lipca 2014, 11:13

Re: Cz stres az tak wplynał na mnie podczas egzaminu?

Postprzez jasper1 » środa 30 lipca 2014, 11:29

Może być, stres zdolność myślenia odbiera i korzystania z zasobów pamięci odbiera.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Cz stres az tak wplynał na mnie podczas egzaminu?

Postprzez oskbelfer » środa 30 lipca 2014, 12:45

pewnie stres... tutaj na forum jest jeden "mecenas" napisz do niego, a najlepiej weź kilka godzin jazdy z tym "dżentelmenem" a wszystko zdasz od "strzału"
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości