Zamiana / przejęcie terminu egzaminu państowego[B]WORD Bytom

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zamiana / przejęcie terminu egzaminu państowego[B]WORD Bytom

Postprzez Dominik10 » czwartek 24 lipca 2014, 10:26

Cześć, chciałbym się zamienić lub przejąć termin egzaminu państwowego w WORD Bytom w ciągu najbliższych dni. Egzamin praktyczny oczywiście. Termin dla mnie jest wyznaczony na 13 Sierpnia i bardzo mi nie odpowiada. Niestety nie zdałem za pierwszym razem. Na egzamin czekałem 4 tyg, na nastepny znowu musze czekać tyle czasu. Znalazłem się w nieciekawej sytuacji, prawo jazdy trochę ją załagodzi. Posiadam już autko i zdaną kategorię A2 od 3-go Lipca. Osobę / osoby zainteresowane proszę o kontakt przez forum lub na numer tel. 690 96 96 24. Pozdrawiam serdecznie, Dominik.
Dominik10
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 24 lipca 2014, 10:08

Re: Zamiana / przejęcie terminu egzaminu państowego[B]WORD B

Postprzez EkoMelisa1511 » piątek 25 lipca 2014, 22:46

Dominik10 napisał(a):Cześć, chciałbym się zamienić lub przejąć termin egzaminu państwowego w WORD Bytom w ciągu najbliższych dni. Egzamin praktyczny oczywiście. Termin dla mnie jest wyznaczony na 13 Sierpnia i bardzo mi nie odpowiada. Niestety nie zdałem za pierwszym razem. Na egzamin czekałem 4 tyg, na nastepny znowu musze czekać tyle czasu. Znalazłem się w nieciekawej sytuacji, prawo jazdy trochę ją załagodzi. Posiadam już autko i zdaną kategorię A2 od 3-go Lipca. Osobę / osoby zainteresowane proszę o kontakt przez forum lub na numer tel. 690 96 96 24. Pozdrawiam serdecznie, Dominik.

może zapytaj swojego instruktora czy ktoś z jego szkoły nie chciałby się z tobą zamienić, na pewno jest taka możliwość
EkoMelisa1511
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 24 marca 2014, 14:27


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości