Egzamin w wordzie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin w wordzie

Postprzez tnapierala96 » niedziela 29 czerwca 2014, 16:56

Witam, mam pytanie, jakie najlepsze są testy które mogę sam rozwiązywać na komputerze, tak żeby najlepiej przygotować się do egzaminu w wordzie, bardzo szybko potrzebuje prawo jazdy, a na dniach już mnie czeka egzamin i nie chce tracić czasu na jakieś głupoty w wordzie. Więc mam pytanie z jakimi testami, przygotuje się najlepiej w domu, czy może są gdzieś oficjalne testy takie jakie są w wordzie na których mógłbym się uczyć ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
tnapierala96
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 czerwca 2014, 16:53

Re: Egzamin w wordzie

Postprzez eugeniusz » niedziela 29 czerwca 2014, 18:43

Najlepiej uczyć się z kodeksu drogowego tak by go znać prawie na pamięć.
eugeniusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 20:43

Re: Egzamin w wordzie

Postprzez Tensor » niedziela 29 czerwca 2014, 21:08

Polecam ten program. Sam się na nim uczyłem i 90% pytań powtórzyło mi się na egzaminie. Serio

http://www.sklep.e-kierowca.pl/nowe-tes ... c-i-d.html
10.06.2014 TEORIA + (74/74) |PLAC -
16.06.2014 PLAC +| MIASTO -
25.06.2014 PLAC + | MIASTO +
Avatar użytkownika
Tensor
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek 29 kwietnia 2014, 07:49

Re: Egzamin w wordzie

Postprzez Anett » poniedziałek 30 czerwca 2014, 09:36

Kodeks, pytania z tej strony... I radzę poczytać o autach od strony czysto technicznej. Padają też dość dziwne pytania
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Egzamin w wordzie

Postprzez xxxx85 » wtorek 01 lipca 2014, 17:26

eugeniusz napisał(a):Najlepiej uczyć się z kodeksu drogowego tak by go znać prawie na pamięć.



co do kodeksu to owszem masz rację. Problem jest z częścią specjalistyczną :) ja miałam pytanie mniej więcej takie "kto zdaniem kierowców najczęściej powoduje kolizje na drodze: kierowca samochodu os., rowerzysta, motocyklista" i teraz pytanie czy może nie wypadałoby iść na skrzyżowanie przeprowadzić ankietę z kierowcami :D Wiadomo, że najczęstsze kolizje to samochody osobowe ale często gdzieś sie uciera, że to z motorami najwięcej problemów :) do tego stres na egzaminie i łatwo o pomyłkę :) Ja robiłam z takiej stronki ale nie wiem czy mogę tutaj podac nazwę, żeby nie było że coś reklamuję.... Stronka z bazą pytań PWPW, niestety odpłatna. Dobrze jeśli ma sie jakąś osobę która też zdaje można sobie założyć konto i zrzucic się po połowie :) Na egzaminie powtórzyło mi się chyba z 5 pytań z identycznymi filmikami i zdjęciami, a reszta z innymi ale sens pytania i odpowiedzi były takie jak na tej stronce co robiłam. Powodzenia.
xxxx85
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 czerwca 2014, 06:27


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości