problem z łukiem na egzaminie - WAZNE

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: problem z łukiem na egzaminie - WAZNE

Postprzez Agusia12345 » czwartek 05 lutego 2015, 17:06

Moze potrzebujesz po prostu wiecej godzin zeby wyczuc auto, niestety wiem ze to nie jest tanie ale moze warto zrobic przerwe i wyjezdzic sobie z 10 h, a dopiero potem isc na egzamin... ja po trzech nieudanych wlasnie tak robie i uwierz długo mi zajelo dojscie do takiego wniosku, a po tylu porazkach to już nabierasz takiego złego nastawienia, że potrzebujesz fajnych jazd doszkalających zeby ktos w Ciebie uwierzył i przede wszystkim wyczucie auta...
Agusia12345
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek 02 lutego 2015, 19:57

Re: problem z łukiem na egzaminie - WAZNE

Postprzez miragepl89 » piątek 06 lutego 2015, 13:06

Przy dojazdu do koperty najważniejszy jest SPOKÓJ. Trzeba jechać bardzo powoli. Z resztą - cały tunel najlepiej przejechać, cały czas operując sprzęgłem i nim dyktować prędkość samochodu. Przy wjeździe tyłem na kopertę trzeba jechać naprawdę BARDZO powoli. Dzięki temu łatwiej jest Ci ocenić, jak blisko masz pachołek, a jednocześnie zatrzymasz się płynnie, a nie szarpniesz nogą na hamulec i w efekcie zatrzymasz się za wcześnie.

Takie rzeczy musisz wyćwiczyć u instruktora. Jeśli TEGO nie potrafi Cię nauczyć, to zmień szkołę ;) Pomyśl co będzie przy normalnej jeździe po prawku? Przy parkowaniu będziesz obijać inne samochody? Albo będziesz wjeżdżać do garażu i za każdym razem zahaczysz zderzakiem o ścianę?
miragepl89
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 26 stycznia 2015, 15:30

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości