Kurs

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs

Postprzez Monacol » czwartek 26 czerwca 2014, 18:29

Witajcie ,
Nie wiem czy do dobrego działu trafiłam ale zadam pytanie tu , a wiec , chce sie zapisać do szkółki i zrobic kurs na prawo jazdy ale nie wiem czy jesli zrobię kurs na manualnej skrzyni biegów i zdam egzamin teoretyczny a nie zdam egzaminu praktycznego ( myśle tak bo mam problem ze zmiana biegów )to czy moge zapisać sie np. Za 3 miesiące na egzamin praktyczny i zdawać egzamin na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów ?? Bo tego nie wiem :/
Dziękuje za odp.
Monacol
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2014, 18:17

Re: Kurs

Postprzez Tensor » czwartek 26 czerwca 2014, 20:30

Po to idziesz na kurs, aby się nauczyć zmieniać biegi. Co z Ciebie za kierowca będzie jak tylko na automacie będziesz umiała jeździć? Ja też na początku bylem kompletnie zielony w kwestii sprzęgło-biegi. Nie kombinuj tylko idź na kurs. Nauczą Cię wszystkiego od podstaw
10.06.2014 TEORIA + (74/74) |PLAC -
16.06.2014 PLAC +| MIASTO -
25.06.2014 PLAC + | MIASTO +
Avatar użytkownika
Tensor
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek 29 kwietnia 2014, 07:49

Re: Kurs

Postprzez Michal9191 » czwartek 26 czerwca 2014, 21:26

Gdybyś zdawała na aucie z automatem to byś miała wpisany kog i mogłabyś jeździć pojazdami tylko z automatyczna skrzynią biegów. Tak mi się wydaje
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Kurs

Postprzez jasper1 » czwartek 26 czerwca 2014, 23:42

Monacol napisał(a):nie wiem czy jesli zrobię kurs na manualnej skrzyni biegów i zdam egzamin teoretyczny a nie zdam egzaminu praktycznego ( myśle tak bo mam problem ze zmiana biegów )to czy moge zapisać sie np. Za 3 miesiące na egzamin praktyczny i zdawać egzamin na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów ??

Na moją znajomość UoKP i zdrowy rozsądek tak. W końcu od ludzi, którzy ze względów zdrowotnych tracą możliwość kierowania manualem nikt nie żąda dodatkowego przeszkolenia na automat.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości