Przywrócenie słupka

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Przywrócenie słupka

Postprzez maciekjaw » wtorek 24 czerwca 2014, 14:54

Witam

Mam takie pytanie czy egzaminator miał rację dając mi ocenę negatywna.
Sytuacja wyglądała tak ze po przejechaniu łuku pozytywnie. Egzaminator kazał mi wyjechać z łuku na parking ale na łuku jest spad do tyłu i zjechał mi samochód i przewrócił słupek po zakończonym zadaniu.
Zadając pytanie egzaminatorowi czy mam powtórzyć odpowiedział mi że nie ponieważ słupek został przywrócony. I powiedział tak " że to było po zakończonym zadaniu" i się zastanowił chwilę i powiedział że niestety wynik negatywny. Czy dobrze mnie ocenił?
maciekjaw
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 14:43

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez Borys_q » wtorek 24 czerwca 2014, 16:07

Tak słupki na placu są święte, po potraceniu tyczki egzamin zostaje przerwany.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez JAKUB » wtorek 24 czerwca 2014, 16:49

maciekjaw napisał(a):(...) I powiedział tak " że to było po zakończonym zadaniu" i się zastanowił chwilę i powiedział że niestety wynik negatywny. Czy dobrze mnie ocenił?

Ja kontynuowałbym dalej egzamin. Jazda na wzniesienie i dalej w ruch drogowy.
Nie było tu błędu, bo słupek przewrócony po wykonaniu (zaliczeniu - ocenieniu) zadania 2. Pisz skargę i czekam na odpowiedź "Marszałka".
Borys_q napisał(a):Tak słupki na placu są święte, po potraceniu tyczki egzamin zostaje przerwany.
Tylko w zadaniu 2.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez lith » wtorek 24 czerwca 2014, 17:59

Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez Borys_q » wtorek 24 czerwca 2014, 21:02

Tak słupki na placu są święte, po potraceniu tyczki egzamin zostaje przerwany.


Sorry zapomniałem że od jakiegoś czasu są inne przepisy, nie wiem czy cie prawidłowo ocenili.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez maciekjaw » wtorek 24 czerwca 2014, 21:34

Powiedzcie mi gdzie mam napisać odwołanie??
I jak to napisać?
maciekjaw
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 czerwca 2014, 14:43

Re: Przywrócenie słupka

Postprzez rusel » wtorek 24 czerwca 2014, 22:00

opisujesz sytuacje, podaj jakieś informacje typu zakonczone zadanie, egzaminator prosił o wykonanie kolejnego itd itd. Idziesz z tym do kierownika od spraw egzaminatorów, potocznie egzaminatora nadzorującego. Egzaminator ktory mial egzamin zostanie o tym poinformowany, film obejrzany. Za kilka dni zostaniesz zaproszony na obejrzenie tej sytuacji, nadzorujący wyjaśni dlaczego egzaminator podjął taką decyzję. Jeżeli nadal się nie zgodzisz z argumentami skieruje on nagranie do urzędu marszalkowskiego za pośrednictwem dyrektora.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości