Czy odwoływać sie?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy odwoływać sie?

Postprzez Deagon » poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:24

Witam! Dzisiaj obalałem egzamin, nawet nie wyjeżdżając z placu:/ i zastanawiam sie czy sie odwoływać. Sytuacja wygladała tak po wykonaniu czynności kontrolnych, miałem płyn do spryskiwaczy oraz kierunkowskazy przejechaliśmy na luk. Luk przejechałem dobrze (nigdy nie miałem z tym problemów) tam i spowrotem. Stoję na kopercie i czekam aż egzaminator wsiądzie do auta. Manewr łuku zakończyłem egzaminator potwierdził zakończenie słowem ok. Egzaminator chce jak to powiedział schować marynarkę do tylu i w tym momecie auto jakim cudem zjechało i lekko dotknęło słupka nawet sie nie przekrzywił! I oczywiście
NEGATYWNY
ale było to juz po zakończeniu manewru tak jak powiedziałem egzaminator potwierdził jego zakończenie. I tu moje pytanie. Odwoływać sie? :help:
Deagon
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:11

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Anett » poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:36

Samochód trzeba zabezpieczyć. Najlepiej ręczny zaciągnąć i na luz jak ci się nie chce trzymać pedałów. Na łuku widocznie był spadek.
U mnie w WORD też były takie sytuacje, i egzaminatorzy tak komentowali to.
Nie ma szans że wygrasz, więc nie warto.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Makabra » poniedziałek 16 czerwca 2014, 20:21

Nie zapanowałeś nad autem i spowodowałeś kolizję. Od czego chcesz się odwoływać? A jakbyś uderzył egzaminatora drzwiami to też by było wszystko git?
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Deagon » poniedziałek 16 czerwca 2014, 20:21

Anett.
No ok, ale manewr wykonałem poprawnie! Chodzi mi o to moim błędem był niby złe wykonany luk, ale wykonałem go dobrze. Po jego wykonaniu i zakończeniu nie można niczego zmieńic. To tak jakbyś dostała wyniki matury pojechała do CKE i dopisywała sobie odpowiedzi.

Makabra napisał(a):Nie zapanowałeś nad autem i spowodowałeś kolizję. Od czego chcesz się odwoływać? A jakbyś uderzył egzaminatora drzwiami to też by było wszystko git?

Ale nie uderzylem ;)
Deagon
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:11

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Anett » poniedziałek 16 czerwca 2014, 21:27

Liczą się fakty.
Walnięcie w pachołek pomimo zakończenia zadania ale przed wyjazdem z pozycji początkowej kończy egzamin.
Do spadków trzeba się przyzwyczaić, bo często na WORDowskich placach są. Nic nie poradzisz.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez skov » poniedziałek 16 czerwca 2014, 21:31

a przejeżdżając na wzniesienie trzeba przejechać linię i co?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Anett » poniedziałek 16 czerwca 2014, 21:40

Ale pachołki to co innego...

Nie no jak chce to niech się odwołuje tego zabronić mu nie można.
Jego wybór.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 16 czerwca 2014, 21:59

nie no , ja nie wytrzymam ... "Anetka- wiem wszystko , do tego wiem najlepiej" ...

kobieto , jaką ty masz wiedzę i co sobą reprezentujesz że robisz z siebie wyrocznie w każdym temacie ???

tutaj na forum trafiaja ludzi z konkretnymi problemami i prośba o pomoc a ty im po prostu robisz krzywdę - sama nie masz pojęcia o szkoleniu i egzaminowaniu więc nie plec głupot ...

ten analizowany przypadek nie jest tak jednoznaczny i oczywisty jak ci sie wydaje - w różnych wordach różnie podchodza do tego typy zdarzen tak samo jak i do jeźdzenia na światlach dziennych , sygnalizowania kierunkowskazami jazdy po łuku czy przejeźdżania linii na placu ...

niech pisze skargę - zobaczymy jaka będzie ocena - to że egzaminator cos powiedział to też nie jest sprawa bezdyskusyjna ...

a tobie pokory życzę i najpierw myśl a potem pisz bo jak czytam te twoje wypociny to wydaje mi sie że z tym pierwszym to masz powazne problemy
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez szerszon » poniedziałek 16 czerwca 2014, 22:11

Też bym zastanowił sie nad odwołaniem. Nie ocenia sie czegoś pomiędzy zadaniami, jeżeli nie ma zagrożenia BRD.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Anett » poniedziałek 16 czerwca 2014, 22:20

Chodzio mi o konkretnych egzaminatorów. Jedni oleją to i każą dalej a inni obleją za to.

Też nie wiadomo jak to zinterpretują oglądając ten film z przebiegu.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez oskinstruktor » poniedziałek 16 czerwca 2014, 22:53

Wy tak na serio że gość "wali" w pachołek a wy mu mówicie że ma się odwoływać? Serio, serio?
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Deagon » poniedziałek 16 czerwca 2014, 22:54

Jestem w trakcie pisania, nie koniecznie odwołania ale listu do kierownika ;) moge zamieścić jesli jesteście zainteresowani;)
Deagon
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:11

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez jasper1 » poniedziałek 16 czerwca 2014, 23:07

Autko nie ma prawo jeździć samo, należy nad nim panować, bo w przeciwnym razie, moim zdaniem, jest się zagrożeniem dla BRD.
Czy odwołanie z powołaniem się na aspekty formalne w postaci zakończenia zadania coś da - się okaże.
Rozumiem chęć przyoszczędzenia kasy, ale widzę niestety , że Ty sam problemu w tym, że samochód jeździ bez Twojego udziału raczej nie widzisz. I to jest problem, i dlatego szczerze życzę negatywnego rozpatrzenia odwołania.
Ta sytuacja przypomniała mi wątek kobiety, co jej autko "samo z drogi wypadło i dachowało", zdziwionej, że ją wskazano jako sprawcę wykroczenia.
Jakoś podobną karierę widzę przed Tobą Deagon.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Makabra » poniedziałek 16 czerwca 2014, 23:13

Podpisuję się pod przedmówczynią :spoko: Ładnie to ujęłaś.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Czy odwoływać sie?

Postprzez Deagon » poniedziałek 16 czerwca 2014, 23:35

Wiesz co, oczywiście zgadzam sie z tobą! Auto które jedzie samo nie jest (narazie) normalnym widokiem. Ale trzeba tez wziąć pod uwagę mała szkodliwość, mam na myśli po pierwsze to ze wielu nawet mistrzów kółka czasami w cos stuknie ale to jest mało istotne;). Zakładam ze masz juz prawko. Zdążyło ci sie kiedyś zaparkować na tzw gazetę? Czyli bardzo blisko przeszkody. Tak ze auto wręcz jej dotykało? Myśle ze każdemu;P taka to wlasnie była sytuacja :wink:
Deagon
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 16 czerwca 2014, 16:11

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości