Piesi na egzaminie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Piesi na egzaminie

Postprzez mrzbyslawa1447 » poniedziałek 09 czerwca 2014, 11:08

Apropo pieszych to powiem Wam pewną anegdotę, a mianowicie mój instruktor uczył mnie, że zawsze mam przepuszczać pieszych, że pieszy to świętość i, że kiedy stoi przy przejściu to go puścić no i na egzaminie puszczałam każdego pieszego i potem egzaminator zwrócił mi uwagę, że nie powinnam puszczać każdego pieszego;/
mrzbyslawa1447
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 15 lutego 2014, 19:30

Re: Piesi na egzaminie

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 09 czerwca 2014, 13:48

Anett napisał(a):Wpajasz ludziom, że egzaminator jest zły. Obleje za byle co etc a potem taki delikwent idąc na egzamin boi się gorzej.
Uświadom, że mają prawo się odwołać jeśli uważają za słuszne a nie olać sprawę.
Zwykle po niezdanym egzaminie delikwent zrzuca winę na egzaminatora... Ile w tym prawdy? Zapewne niewiele.
Jak osoba posiadająca uprawnienia egzaminatora może posiadać tak znikomą wiedze na temat egzaminowania?


a ty masz taką wiedzę żeby ocenić moją ? bo co , zdałąś egzamin i wiesz wszystko ???
Kobieto - kiedy ja wpajałem ludziom że egzaminator jest zły ? W swoich wypowiedziach wskazuję tylko niewłaściwe zachowania egzaminacyjne właśnie po to żeby z nimi walczyć no i staram sie uczulać zdających na takie sytuacje oraz dać im wskazówki jak mają bronić swoich praw ....
O moją wiedzę się nie martw , była już nie raz weryfikowana , ponadto stale podlega ocenie podczas gdy moi kursanci zdają , a możesz mi wierzyć robią to naprawdę dobrze

a że jakiejś babie sie to nie podoba... jakoś to przeżyję ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Piesi na egzaminie

Postprzez mataman » poniedziałek 09 czerwca 2014, 22:55

mrzbyslawa1447 napisał(a): no i na egzaminie puszczałam każdego pieszego i potem egzaminator zwrócił mi uwagę, że nie powinnam puszczać każdego pieszego;/


I miał rację. Egzamin to normalna jazda a nie cudowanie i puszczanie każdego pieszego. Oczywiście różni egzaminatorzy podchodzą do tego na swój sposób. Ty trafiłaś normalnego, ale trafiają się służbiści którzy czepiają się wszystkiego.
mataman
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 kwietnia 2014, 11:36

Re: Piesi na egzaminie

Postprzez tomcioel1 » poniedziałek 09 czerwca 2014, 22:58

mataman napisał(a):
mrzbyslawa1447 napisał(a): no i na egzaminie puszczałam każdego pieszego i potem egzaminator zwrócił mi uwagę, że nie powinnam puszczać każdego pieszego;/


I miał rację. Egzamin to normalna jazda a nie cudowanie i puszczanie każdego pieszego. Oczywiście różni egzaminatorzy podchodzą do tego na swój sposób. Ty trafiłaś normalnego, ale trafiają się służbiści którzy czepiają się wszystkiego.


poważnie ??? a ja myślałem że tylko ja znam takich ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Piesi na egzaminie

Postprzez lith » środa 11 czerwca 2014, 19:04

Ale lepiej na egzaminie przesadzić w tą niż w drugą.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości