Pytanie odnośnie zawracania

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Pytanie odnośnie zawracania

Postprzez jasper1 » niedziela 08 czerwca 2014, 22:17

tomcioel1 napisał(a):
jak jesteś sierota to będziesz zawracać na kierunkowym w lewo ...
a zmieniasz pas najszybciej jak sie tylko da wlasnie po to żeby sie później nie gimnastykowac ze zmiana pasa tylko skupic na wyborze własciwego miejsca do wykonania zadania

Gorzej jak pas się kończy i musisz skręcić w Tarnogajską :lol:.
Każdorazowo trzeba ocenić sytuację i dopiero podejmować decyzję, choć to trudne w początkach jest.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Pytanie odnośnie zawracania

Postprzez Tensor » niedziela 08 czerwca 2014, 22:21

To mam od razu zmieniać czy jechać pasem którym jechałem i ew. zmienić pas przed przelączką/ skrzyżowaniem nie bo ja już nie wiem.
10.06.2014 TEORIA + (74/74) |PLAC -
16.06.2014 PLAC +| MIASTO -
25.06.2014 PLAC + | MIASTO +
Avatar użytkownika
Tensor
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek 29 kwietnia 2014, 07:49

Re: Pytanie odnośnie zawracania

Postprzez tomcioel1 » niedziela 08 czerwca 2014, 22:22

jak się wrypiesz na pas tylko do skrętu a jest jeszcze szansa żeby wrocic to oczywiście to robisz
a jeżeli nie da sie juz zmienic pasa to mówisz - przepraszam , tutaj nie mogę zawrócić - moge tylko skręcic w lewo , (tu by się przydało jakieś usprawiedliwienie typu : nie zauważylem wcześniej itp) i jedziesz w lewo a egzaminator tak naprawde nie może ci za to nawet dac błędu ...
i tyle
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Pytanie odnośnie zawracania

Postprzez mrzbyslawa1447 » poniedziałek 09 czerwca 2014, 11:21

Ja pamiętam , że egzaminator na egzaminie kazał mi skręcić w lewo a ja tego nie zrobiłam, i pytał mnie czy nie słyszałam co powiedział, a ja mówię, że nie słyszałam i , że teraz jest za późno na taki manewr i go nie wykonałam i nie potraktował to jako błędu.
mrzbyslawa1447
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota 15 lutego 2014, 19:30

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości