Powrót na egzamin po 3 latach.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Powrót na egzamin po 3 latach.

Postprzez PawelH » poniedziałek 12 maja 2014, 12:50

Witam serdecznie,

Moje pytanie dotyczy takiej oto sprawy, być może ktoś zna odpowiedzi lub był/jest w podobnej sytuacji:

Podchodziłem do egzaminu trzy razy, po raz ostatni w marcu 2010 roku, po (jak można się domyślić) niezdanym egzaminie praktycznym uiściłem opłatę za kolejną próbę i gdy poszedłem z kwitkiem po następny termin dowiedziałem się że, muszę wykupić dodatkowe 5 godzin jazd. Jako że brak funduszu i czasu nie pozwolił mi na to - nie podszedłem do egzaminu.

Teraz tak, rozumie że moje pieniądze za egzamin w WORDzie się nie rozpłynęły, oczywiście mogę dopłacić jeśli koszta się zmieniły. Ale czy po tych wszystkich zmianach w prawie gdy odbędę 5h jazd, będę normalnie mógł podejść do egzaminu po tych 3 latach czy wymagane są dodatkowe formalności, badania i zdjęcia na pewno, ale jakiś dodatkowy kurs ?

Czy mogę przyjść tak po prostu do WORDU z badaniami, kwitkiem za jazdy i podejść ponownie do egzaminu ? bo wszystkie dokumenty ze szkoły jazdy też raczej się nie rozpływają i kurs odbyłem tylko trzy lata wstecz.

Pozdrawiam!
PawelH
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2014, 12:47

Re: Powrót na egzamin po 3 latach.

Postprzez jasper1 » poniedziałek 12 maja 2014, 16:45

Masz "po sąsiedzku" prawie identyczny temat, a w nim potrzebne informacje.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Powrót na egzamin po 3 latach.

Postprzez icleopatra70 » poniedziałek 12 maja 2014, 20:17

Moim zdanie na pewno nie wystarczy ci wykupienie pięciu godzin po takim czasie, obawiam się najgorszego dla cienie a mianowicie że będzie trzeba robić cały kurs od początku, ale nie jestem pewien tego
icleopatra70
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2014, 20:09


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości